21 února, 2024
Výstavba a remodeling

Projekt Jižní výhledy na ulici Jeremiášova spolkl poslední kubík betonu

Poslední z celkových 6495 m3 betonu byl symbolicky uložen, ve středu 14. listopadu 2018 odpoledne, na stavbě Bytových domů Jižní výhledy, Jeremiášova v Praze-Stodůlkách.

V průběhu 204 dnů bylo uloženo také téměř 600 tun oceli a vznikla tak nosná konstrukce pro tři bytové domy E, F a G se 121 bytovými jednotkami a 108 garážovými stáními. Přítomní zástupci vedení společnosti VCES i investora, společnosti Central Group, ocenili nejen vysokou kvalitu, ale také nadstandardní úroveň bezpečnosti, se kterou projektový tým Jaroslava Masopusta, „monolitáři“ Lukáše Totha i všichni subdodavatelé prováděli a provádějí stavební práce na tomto projektu.

O projektu Jižní výhledy

Moderní, cenově dosažitelné bydlení v zeleni na okraji Prahy, zároveň ale jen 15 minut metrem vzdálené od pulsujícího centra metropole. Takové jsou Jižní výhledy, aktuálně nejžádanější bytový projekt na trhu. Zelené přírodní střechy jednotlivých viladomů se postarají o tepelný komfort a společně s novým prostorným parkem zajistí zdravé životní prostřední a klid. Kvalita bydlení v moderních viladomech je umocněna prostornými balkony nebo atraktivními střešními terasami pro dokonalou relaxaci. Nechybí ani tolik populární byty s předzahrádkami, které zde téměř nahradí bydlení v rodinném domě. Jižní výhledy tak představují ideální místo pro život nejen pro mladé lidi s velmi aktivním životem, ale také pro rodiny s dětmi.

Z prosluněných nízkopodlažních viladomů je to jen kousek do přírody v okolí Dalejského potoka či Prokopského údolí. Do centra města se lze pohodlně dostat za 15 minut díky blízkosti hned dvou stanic metra trasy B (Stodůlky a Luka). Perfektní občanskou vybavenost zajišťuje několik mateřských a základních škol, kam se lze pohodlně dostat pěšky. Pro děti tu budou hned tři dětská hřiště a také zcela nové sportoviště. Stejně tak je zde nepřeberné množství obchodů nejen pro každodenní nákupy.

Zdroj/foto: VCES a.s., CENTRAL GROUP a.s./

Related Posts