22 května, 2024
Výstavba a remodeling

Projektový management DELTA pro výrobní halu Lisovna plastů Velké Meziříčí

Jednou ze stěžejních hesel společnosti DELTA je tvrzení, že úspěšný projekt je pouze otázkou správného partnera. Toho investor nalezl právě v DELTĚ, která kromě projektového řízení, zajistila také právní servis tzv. management smluv včetně detailního cost managementu.

Nová výrobní hala pro našeho investora, kterým je Lisovna plastů ve Velkém Meziříčí, je důkazem toho, že projektový management je naše královská disciplína, říká o tomto projektu Erik Štefanovič, jednatel DELTA Projektconsult. Spolu s investorem jsme jednoznačně definovali pevné zadání pro transparentní výběrové řízení a převzali management procesu výběrového řízení. Tím jsme díky svým již 25letým zkušenostem na Českém trhu získali jistotu, že opět můžeme investorovi garantovat jak dodržení nákladů, tak i definované kvality.

Lisovna plastů, vyhlášený dodavatel plastových výrobků v oblasti automobilového a elektroprůmyslu, se díky své expanzi rozhodl pro rozšíření výrobní haly, která dokáže pokrýt aktuální poptávku trhu, jež tato společnost obsluhuje. Kromě výrobní haly projekt zahrnoval také rozšíření kancelářských prostor pro administrativní zázemí investora.

„DELTA vstoupila do již nastartovaného projektu v dubnu loňského roku a v roli partnera investora převzala projektový management a koordinaci prací s generálním dodavatelem“, doplňuje k tomuto rozpracovanému projektu Marcel Mašek, zástupce společnosti DELTA.

Naopak ředitel společnosti Lisovna plastů, Ing. Jaroslav Pazdera, průběh projektu okomentoval slovy: „Díky projektovému řízení DELTY a skutečně partnerského přístupu v komunikaci se podařilo vnést do projektu řád a dovést projekt až sem, téměř do úspěšného konce. S profesionálním přístupem společnosti DELTA jsme spokojeni. Dovolím si říci, že s DELTOU máme nejlepší zkušenosti“.

Momentálně probíhají drobné dokončující práce první etapy výstavby a čile se pracuje na fázi druhé, která představuje především dokončení zpevněných ploch v areálu společnosti, komunikací apod.

Zdroj/foto: DELTA Projektconsult s.r.o.

Related Posts