23 května, 2024
Výstavba a remodeling

První z trojice horských rezidencí v projektu Trio Harrachov úspěšně zkolaudována

Dům Cecílie, který je součástí horského rezidenčního projektu Trio Harrachov, byl s koncem jara dokončen a v květnu získal kolaudační souhlas. První horská základna je tak připravena k nastěhování a její majitelé si mohou užít letní sezónu v krkonošské krajině.

Projekt Trio Harrachov bude po svém dokončení tvořen třemi pětipodlažními domy, které nabídnou celkem 44 horských apartmánů. V současné době probíhají stavební práce na domech Amálie a Beáta, ve kterých zbývá k prodeji méně než polovina volných jednotek, v domě Cecílie jsou k dispozici jednotky dvě. Zájemci zvažující koupi některého z apartmánů nejsou nyní limitováni prohlídkami hrubé stavby, ale mohou se podívat na již zkolaudovaný dům včetně veškerého vybavení a standardů.

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem horských apartmánů v projektu Trio Harrachov

O projektu Trio Harrachov

Trio Harrachov tvoří tři bytové domy z dílny renomovaného pražského ateliéru Michala Kasíka, archiSPACE s.r.o., který se při tvorbě projektu inspiroval typickou krkonošskou architekturou. Návrh trojice domů zasazených do klidného údolí říčky Kamenice působí svěžím a přitom tradičním dojmem. Navíc zcela respektuje sporadickou okolní zástavbu. Tři domy ukrývají celkem 44 atraktivních, jižně či jihovýchodně orientovaných apartmánů. Téměř všechny mají terasu, balkon nebo předzahrádku a vlastní parkovací stání. Ke každému apartmánu patří také sklepní kóje.

Apartmány představují dokonale umístěnou horskou základnu pro sportovně založené jedince i rodiny, které mají v oblibě cyklistiku, jízdu na běžkách, lyžování a další sporty. Projekt je situován na území Krkonošského národního parku, a tak nadchne i ty, kdo po náročném pracovním týdnu rádi hledají odpočinek na toulkách horskou přírodou. Díky svému umístění v žádaném horském středisku zároveň apartmány nabízejí potenciál krátkodobého či dlouhodobého pronájmu. Termín dokončení projektu je v horských podmínkách závislý na počasí. V ideálním případě bude předání jednotek v první rezidenci možné před Vánoci 2019, nejpozději v létě následujícího roku. Dokončení zbývajících dvou rezidencí je naplánováno na červen 2022.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o., www.trioharrachov.cz

Related Posts