15 července, 2024
Výstavba a remodeling

Rozsáhlá renovace brněnského Centra Vídeňská

Společnost Peakside Capital dokončila renovaci své nedávno zakoupené brněnské nemovitosti. V tomto zařízení pro smíšené využití o rozloze 11 000 metrů čtverečních byla zcela zrenovována jedna z chodeb a modernizace se dočkal také hypermarket Albert. Centrum získalo také nové logo a název – Centrum Vídeňská.

Renovace spočívala především ve vylepšení kvality společných prostor včetně modernizace osvětlení a výměny stropů a podlah. Tato vylepšení umožní vznik nových obchodních prostor a lepší využití společných prostor, což by mělo přilákat nové nájemce.

V průběhu renovace se také hypermarket Albert, hlavní nájemce centra, rozhodl zcela změnit vzhled obchodu a zavést nový prodejní koncept. Centrum kromě vylepšení vzhledu získalo také nové logo a název: Centrum Vídeňská.

Tomáš Jokl ze společnosti PQ Asset Management, která jménem společnosti Peakside toto centrum spravuje, k tomu řekl: „Centrum Vídeňská má velký potenciál k růstu a my jsme udělali první krok k tomu, abychom ho naplnili. Věříme, že centrum nyní bude atraktivnější jak pro nájemce, tak pro koncové zákazníky.“

Centrum Vídeňská se nachází na adrese Vídeňská 89A, tedy v ulici, která spojuje dálnici D1 s brněnským centrem. Nabízí přibližně 9 000 metrů čtverečních prodejních prostor a asi 2 000 metrů čtverečních kancelářských prostor. Mezi jeho 20 současných nájemců patří například: hypermarket Albert, KiK, drogerie Teta, lékárna BENU apod.

O společnosti Peakside

Společnost Peakside Capital se specializuje na správu investic do nemovitostí po celé Evropě. Tato soukromá investiční společnost spravuje jménem institucionálních investorů majetek za více než 1 miliardu eur. Využívá různé investiční strategie, které přesně odpovídají potřebám jednotlivých investorů a mohou tedy být málo, středně i vysoce rizikové. Investiční spektrum společnosti Peakside zahrnuje nejen individuální nemovitosti, ale také celá portfolia nemovitostí a provozní společnosti. Společnost zaměstnává více než 30 profesionálů, kteří sídlí v kancelářích ve Frankfurtu, Varšavě, Praze a Lucemburku.

Zdroj/foto: MD works, s.r.o.

 

Related Posts