25 června, 2024
Výstavba a remodeling

Swietelsky postavil a již dokončuje předání 222 bytů v Dolních Chabrech

Pražská část Dolní Chabry – Beranov se rozrostla o osm čtyřpodlažních bytových domů s 222 byty a jedním ateliérem, které pro developera Star Group dokončila po dvou letech intenzivní práce společnost SWIETELSKY stavební. Součástí projektu je i komunitní centrum a vylepšení dopravního napojení lokality, včetně křižovatky v Ústecké ulici a „západního připojení“ do ulice K Ládví.

Ve dvou etapách označených jako F a G zde firma postavila osm bytových domů s podzemními garážemi pro 238 automobilů a 18 motocyklů. Do měsíce ukončí ještě venkovní úpravy a do konce roku komunitní centrum. Stavba je umístěna na pozemku severně od ulice K Beranovu a doplňuje výstavbu předchozích etap A až E.

Rekonstruovaná Budova B v pražském BB Centru se dočkala slavnostního otevření

„Projekt Chabry splňuje vysoké požadavky na vybavení, nápaditý design i využití moderních technologií. Proto si cením toho, že celou dobu držíme termíny a vysokou kvalitu,“ uvedl Miroslav Kliment, ředitel oblasti Střední Čechy, závodu Pozemní stavby Střed, SWIETELSKY stavební.

Šlo už o šestou a sedmou etapu rozsáhlého projektu. V těch předchozích zde firma SWIETELSKY stavební pro stejného developera od prosince 2013 postavila již 398 bytů, nákupní centrum, mateřskou školu, cyklostezku i dětské hřiště. V této části Prahy 8 má přibýt téměř tisíc bytů, navazujících na zástavbu poblíž přírodního parku Čimického a Drahanského údolí.

O společnosti SWIETELSKY

Společnost SWIETELSKY je schopna efektivním způsobem realizovat stavební záměry jakéhokoliv rozsahu. Je důvěryhodným partnerem pro spolupráci s veškerými investorskými skupinami, jako jsou například rodiny při výstavbě vlastního bydlení, zadavatelé veřejných zakázek, soukromí investoři, průmyslové podniky, provozovatelé obchodních center a mnoho dalších.

Investor se může vždy spolehnout na to, že společnost SWIETELSKY staví na solidních hodnotách. Zadavatelé si u ní cení především spolehlivosti a ekonomické stability. Široká škála jejich projektů dokládá flexibilitu společnosti SWIETELSKY, a to jak v roli dodavatele či generální dodavatele, tak i v roli dodavatele dílčích celků. Vzhledem k jejím rozsáhlým znalostem v oblasti technologií se považují za poskytovatele služeb při aplikaci různých stavebních materiálů a nebrání se žádným požadavkům.

Zdroj/foto: SWIETELSKY stavební s.r.o.

Related Posts