27 února, 2024
Výstavba a remodeling

T.E – Stavební povolení pro projekt Barrandez-vous

T.E – Získali jsme stavební povolení a po přípravných pracích na pozemku tak můžeme spustit samotnou stavbu. Její průběh bude jako vždy řídit naše sesterská společnost T.E Construction Management. V klidné lokalitě na Barrandově postavíme dva domy s celkem 128 byty a čtyřmi komerčními jednotkami pro drobné obchody a služby, například kavárnu. V areálu vybudujeme také nový velký park s jezírkem a mnoha místy pro odpočinek i pro sportovní aktivity. Celý komplex plánujeme dokončit v roce 2021.

Projekt Barrandez-vous je situován nadosah centra Prahy v rezidenční čtvrti Barrandov. Původní historická zástavba Barrandova byla vystavěna ve 30. letech 20. století významnými českými osobnostmi, a to zejména v úzkém souznění s filmovými ateliéry a filmovým průmyslem. Jedním z hlavních motivů filmového světa vždy byly romantické příběhy.

Právě ty nás inspirovaly k vytvoření projektu, v němž budete mít klid a pohodlí nejen přímo za dveřmi svého bytu, ale i při procházkách v parku rozkládajícím se mezi objekty. Z této inspirace plyne i jméno projektu spojující název lokality a francouzské označení pro romantické schůzky.

Zdroj/foto: T.E Development Group s.r.o./Crest Communications, a.s.

Related Posts