15 července, 2024
Výstavba a remodeling

Techco-Electrics ETS v Teplicích rozšiřuje výrobu

Rekonstrukci původní a přístavbu nové výrobní haly o ploše 500 metrů čtverečních, dokončila v Teplicích společnost Techco-Electrics ETS, vyrábějící rozvaděče nízkého napětí a betonové transformátorové stanice. Investice za 40 milionů korun probíhala 11 měsíců za běžného provozu a zajišťovala ji společnost Swietelsky stavební.

Hlavně díky tomu, že jsme rekonstrukci i přístavbu rozplánovali s investorem na několik etap, zasahovali jsme do výrobního procesu co nejméně.  Je to samozřejmě logisticky velmi složité, ale očekávaný výsledek se dostavil – výroba se nemusela přerušovat,“ říká Miroslav Moj, ředitel ústecké oblasti závodu Pozemní stavby Západ Swietelsky stavební.

Podle Michala Arnolda, jednatele Techco-Electrics ETS, rozšíření provozního zázemí firmě umožní optimalizovat výrobní toky a nasadit do výroby inovativní prvky digitalizace a automatizace výrobního procesu. „Pomůže nám to ještě víc zefektivnit práci, což je v době přicházející ekonomické recese velmi důležité,“ uvedl jednatel.

Jaké trendy a hlediska nejvíce ovlivňují segment energetiky

Firma, která je součástí rakouské společnosti Tech-Co, v Teplicích působí od roku 1994 a zaměstnává přes 100 lidí. Zaměřuje se na výrobu rozvaděčů NN pro průmysl, energetiku a dopravní infrastrukturu, a také na speciální rozvaděče. Ty se například instalují do železničních vozů. Vyrábí rovněž betonové transformátorové stanice do 38,5 kV. „Nabízíme tedy řešení na míru v souladu s legislativou a technickými normami,“ dodal jednatel.

O Techco-Electrics ETS

Ve výrobním závodě v Teplicích, (Česká republika) s technickou a obchodní podporou v Linzi (Rakousko), vyrábí rozvaděče pro energetická a řídicí zařízení a transformátorové stanice pro nejrůznější oblasti použití. Jejich výrobky se nacházejí v komunikačních technologiích, ve zpracovatelském průmyslu, v dopravě i v energetice.

K jejich zákazníkům nepatří jenom ti, kteří udávají celosvětově tón výrobě elektrických zařízení a sázejí na naši dlouholetou zkušenost ve výrobě velkých zařízení. Nabízí výrobu rozvaděčů v malých a středních sériích. Jsou připravení nabídnout rovněž rozvaděče speciálních rozměrů a konstrukcí. Jejich řešení připraví na míru a zároveň v souladu s platnou legislativou pro průmysl, energetiku a infrastrukturu.

Nabízí řešení, která Vás posunou dál. Bodují tam, kde ostatní zůstávají stát na místě: Elektrická zařízení pro mobilní objekty (např. vlaky a velkotonážní vozidla) nebo speciální řešení pro oblast energetiky distribuce elektrické energie. Všude tam, kde jsou kvůli oblasti použití nebo životnímu prostředí kladeny na zařízení zvláštní požadavky, dokáží vyhovět Vašim výzvám díky jejim zkušenostem v inženýringu a výrobnímu know-how.

Zdroj/foto: SWIETELSKY stavební s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o./SWIETELSKY stavební s.r.o.

Related Posts