28 února, 2024
Obchodní centra a retail

V pondělí 17. února otevírá Lidl v Písku novou prodejnu, na zákazníky čekají speciální akce

V Písku v ulici Nádražní bude v pondělí 17. února otevřena nová prodejna Lidl. Ta nahradila původní prodejnu a na nákupy do Lidlu se zákazníci vypraví po osmi měsících. Nová prodejna přinese zákazníkům i zaměstnancům nejednu novinku včetně nových nabíjecích stanic pro elektromobily a elektrokola. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní MŠ.

Zákazníci se mohou těšit na výrazně větší prodejnu a tím pádem komfortní nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Nákup zpříjemní také WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zaměstnanci se pak mohou těšit na útulné zázemí.

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít prostorné a částečně kryté parkoviště, které je vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou určeny také speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. Majitelé elektromobilů a také elektrokol pak nákupy budou moci využít k dobití svého elektromobilu či elektrokola, které bude pro zákazníky zcela zdarma.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts