16 července, 2024
Obchodní centra a retail

V pondělí 24. února otevírá Lidl v Benešově novou prodejnu

V Benešově v ulici Červené Vršky bude v pondělí 24. února otevřena nová prodejna Lidl. Ta nahradila původní prodejnu a na nákupy do Lidlu se zákazníci vypraví po téměř devíti měsících. Nová prodejna přinese zákazníkům i zaměstnancům nejednu novinku. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní MŠ.

Zákazníci se mohou těšit na výrazně větší prodejnu a tím pádem komfortní nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Nákup zpříjemní také WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zaměstnanci se pak mohou těšit na útulné zázemí.

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít prostorné parkoviště, které je vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou určeny také speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

Budova prodejny upoutá částečně prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti se bude svítit úspornými LED zdroji. K ochraně životního prostředí přispějí také lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy či používání ekologických chladicích technologií. Příspěvkem Lidlu k lepšímu životnímu prostředí je také zatravněná střecha. Aby byl provoz prodejny co nejšetrnější k okolí, byla zastřešena zásobovací rampa, čímž se výrazně sníží hlučnost.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts