21 března, 2023
Obchodní centra a retail

Lidl otevře v centru Brna svou nejmenší prodejnu

Společnost Lidl otevře na Náměstí Svobody v Brně svou historicky nejmenší prodejnu. Prodejna o ploše 606 m2 se bude nacházet ve druhém podlaží obchodního centra Rozkvět a svým umístěním tak nabídne možnost nákupu čerstvých potravin a pečiva v samotném centru metropole. Svůj nákup tu budou moci zákazníci uskutečnit už v listopadu letošního roku. Půjde o čtrnáctou prodejnu Lidl v jihomoravské metropoli a celkově o již 263. prodejnu v České republice.

Vnitřní uspořádání prodejny je navrženo tak, aby i přes omezenou prodejní plochu přineslo zákazníkům komfortní nakupování od začátku do konce. Díky atypickému rozmístění regálů naleznou zákazníci široký sortiment čerstvých potravin, ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo.

Věříme, že pro zákazníky bude možnost nákupu v historickém centru Brna velkým benefitem. I přes menší prodejní plochu v naší prodejně naleznou širokou škálu našich produktů včetně čerstvého pečiva. V neposlední řádě mohou využít WIFI připojení zdarma či vyzkoušet lahodnou kávu z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Společnost Lidl otevírá novou prodejnu v Unhošti

Návštěvníci mohou do objektu vstoupit jak z Náměstí Svobody, tak z ulice Panské. Do druhého podlaží, kde se nachází prodejna, se přemístí za pomoci eskalátorů či schodiště. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 260 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

 Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts