27 února, 2024
Obchodní centra a retail

Lidl otevře první prodejnu v obchodním centru. Zákazníci ji najdou v prostorách Centra Stromovka v Praze – Holešovicích

Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 v 11.00 hod. otevírá Lidl novou prodejnu v Praze. Zákazníci ji najdou v prostorách Centra Stromovka. Jde o vůbec první obchodní centrum v Česku, které svým návštěvníkům nabídne prodejnu Lidl. Centrum se nachází v ulici Veletržní v Praze – Holešovicích. Nová prodejna bude vybavena prvky nového konceptu a uzpůsobena specifickým potřebám obchodního centra. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří Lesní mateřskou školu.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Vedle dostatečného počtu pokladen s velkým odkládacím prostorem zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici budou mít velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru.

Lidl pamatuje i na zákazníky, kteří jsou zvyklí jezdit na nákupy autem. Využívat budou moci parkovací místa v podzemních garážích, které jsou součástí obchodní pasáže. Zákazníci mohou vyrazit na nákupy také městskou hromadnou dopravou. K obchodnímu centru byla přivedena autobusová linka číslo 156 se zastávkou v ulici Strojnická. Centrum Stromovka se nachází v docházkové vzdálenosti od zastávek tramvaje Veletržní palác a Kamenická či metra linky C Vltavská.

Lidl – Centrum Stromovka

„Chybět nebude ani  WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

I v obchodním centru bude prodejna otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Svým nákupem hned v první den otevření mohou zákazníci podpořit dobrou věc. Společnost Lidl totiž daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč pro místní Lesní mateřskou školu. Finance budou využity na nákup nového vybavení.

Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akci určenou pouze pro tuto prodejnu. Jde přitom o již 36. prodejnu Lidlu v hlavním městě a celkově 254. prodejnu v České republice.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts