16 července, 2024
Obchodní centra a retail

Lidl otevírá novou prodejnu v Sulicích

V úterý 6. dubna otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Sulicích. Ta se nachází v ulici Hlavní a na prodejní ploše o velikosti přes 1100 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je navíc spojen s podporou místní Mateřské školy Sluníčko.

Nová prodejna v obci Sulice nedaleko Prahy nabídne komfortní nakupování od začátku až do konce. „Kromě možnosti výběru ze širokého sortimentu mohou návštěvníci využít také Wi-Fi připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

CBRE zajistí pro Cromwell správu industriálního portfolia

U prodejny je pro zákazníky připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 116 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. Myslíme také  na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

První den otevření nové prodejny v Sulicích je spojen s podporou místní Mateřské školy Sluníčko. V úterý ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí hudební a edukativní herní prvky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts