22 července, 2024
Obchodní centra a retail

Lidl otevírá v Uničově novou prodejnu již v pondělí

V pondělí 26. dubna otevírá společnost Lidl novou prodejnu v ulici Šumperská v Uničově. Na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je spojen s podporou místní Základní školy speciální Jasněnka.

Prodejna Lidl v Uničově nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. „Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma, bankomat či možnost zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

108 AGENCY představuje interaktivní mapu průmyslových prostor

Pro zákazníky je připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 125 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. V neposlední řadě je myšleno  na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny v Uničově je spojen s podporou místní Základní školy speciální Jasněnka. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl škole daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze škola využije na vybavení tříd po výuku dětí s mentálním postižením a autismem.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts