27 února, 2024
Obchodní centra a retail

V Praze 2 otevře Lidl už 39. prodejnu v hlavním městě. Zároveň tím pomůže rodičům samoživitelům v nelehké době

V pondělí 4. května otevře Lidl v Praze novou prodejnu. Zákazníci ji najdou v nově dokončených prostorách obchodní pasáže Churchill, která se nachází v ulici Italská v Praze 2 nedaleko Hlavního nádraží. Nová prodejna bude vybavena prvky prodejny nové generace a na nakupující a zaměstnance čeká řada novinek. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří nadační fond městské části Praha 2 Dvojka srdcem, jenž pomáhá mimo jiné i rodičům samoživitelům, kteří se v důsledku opatření souvisejících s koronavirou nákazou ocitli ve finanční tísni.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Vedle rozsáhlého úseku čerstvých potravin, kdy budou mít k dispozici bohatý výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků, zákazníci jistě uvítají také dostatečný počet pokladen s velkým odkládacím prostorem. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru.

„Chybět nebude ani Wi-Fi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Vizualizace vnitřních prostorů nové prodejny Lidl v Praze 2

Zákazníci zvyklí jezdit na nákupy autem mohou na využívat parkoviště, které je k dispozici ve vedlejší budově komplexu s přímým vstupem do prodejny. Zákazníci mohou vyrazit na nákupy také městskou hromadnou dopravou. Pasáž Churchill se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky Náměstí Winstona Churchilla, v docházkové vzdálenosti je také Hlavní nádraží a rovněž tak stejnojmenná zastávka metra linky C.

Prodejna v komplexu Churchill je již 39. prodejnou Lidlu v hlavním městě a zároveň letos již druhou prodejnou otevřenou v Praze. Už 16. března byla otevřena nová prodejna u autobusového nádraží Na Knížecí v Praze 5. Lidl však plánuje počet svých pražských prodejen v tomto roce dále zvyšovat. Ve výstavbě je prodejna v Praze 9, která sousedí se stanicí metra Vysočanská. Naplno běží také stavba čtvrté letošní prodejny. Lidl bude hlavním nájemcem v prémiovém kancelářském a obchodním centru Bořislavka v Praze 6, které se staví na Evropské třídě. Nová prodejna v Praze 2 bude přitom celkově 257. prodejnou společnosti Lidl v České republice.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts