14 dubna, 2024
Obchodní centra a retail

TOUS otevřela novou prodejnu v ulici Na Příkopě v Praze

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, exkluzivně zastupuje španělskou módní značku TOUS, která oznámila otevření nové pobočky v lukrativní ulici Na Příkopě v Praze. Po masivní loňské expanzi značky na český trh se již jedná o pátou prodejnu TOUS v Praze a celkově osmou pobočku v České republice.

Módní značka TOUS otevřela 24. února 2018 svou vlajkovou prodejnu v jedné z nejvýznamnějších nákupních tříd v Praze, v ulici Na Příkopě. Společnost tímto rozšířila svou síť prodejen v Praze, které jsou již v OC Nový Smíchov, OC Chodov, Metropoli Zličín nebo Centru Černý Most. Zákazníci z ostatních regionů mohou tyto krásné šperky, kabelky a další módní produkty zakoupit i v obchodním centru Nová Karolina Ostrava, Avion Shopping Park Ostrava nebo v Plzeň Plaza. CBRE společně s TOUS připravuje otevření dalších nových jednotek napříč celou Českou republikou.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE řekl: „Velice gratuluji šperkařské značce TOUS, která otevírá svůj vlajkový obchod, a to přímo na hlavní nákupní třídě Na Příkopě v Praze. Věřím, že další skvělé lokality budou v blízké době následovat. Společně s TOUS plánujeme otevření dalších jednotek v Praze i v regionálních městech.“

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny doplňky i šperky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./tous.com

Related Posts