14 července, 2024
Obchodní centra a retail

Vapiano – největší letošní pronájem prostor v ulici Na Příkopě

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastupovala vlastníka nemovitosti AEW Europe v exkluzivní lokalitě Na Příkopě 21. Na hlavní pražské nákupní třídě otevřela tak zcela nová provozovna restauračního řetězce Vapiano, jež je zároveň největším novým nájemcem, který v letošním roce v ulici Na Příkopě přibyl. Návštěvníci si tak mohou „bez spěchu a starostí“ užít skvělou italskou kuchyni v samotném srdci Prahy.

Oblast gastronomie, zejména v podobě moderních restaurací ale i rychlého občerstvení, byly v minulém roce podle našeho průzkumu SCI* vůbec nejrychleji se rozvíjejícím segmentem nejen v nákupních centrech, ale i v samotných nákupních lokalitách. Kvalitní, zdravé a jednoduché stravování je aktuálním trendem. V CBRE jsme hrdí, že jsme mohli zprostředkovat největší letošní pronájem prostor v ulici Na Příkopě. Je výborné, že společnost AEW Europe, ve své budově umožnila otevření, tak moderní restaurace jako je právě Vapiano, říká: Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE

Německý řetězec samoobslužných restaurací Vapiano vznikl v roce 2002 a od roku 2004 začal s expanzí do dalších zemí. Pro pobočky jsou typické výrazné designové prvky připomínající středomoří, při přípravě jídel je pak kladen velký důraz na kvalitu a čerstvost surovin i na přípravu pokrmů jako jsou těstoviny, omáčky či pizza přímo v provozovně. V Praze byla první restaurace Vapiano otevřena v květnu 2017. V pořadí třetí pražské Vapiano naleznou zákazníci v ulici na Příkopě 21, v 1. patře Nákupní Galerie Myslbek.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./ViaCulinaria s.r.o., www.vapiano.com

Related Posts