20 května, 2024
Video

V TOWER Prague

V TOWER Prague – Spoluprací mnoha cílevědomých lidí vznikl dům, který navazuje na tradici moderní české architektury. Jedinečnost místa s úchvatným výhledem na historické centrum se snoubí s nejmodernějším technologickým řešením a zcela novou úrovní vybavení a služeb pro obyvatele domu. Vznikl dům pro Prahu 21. století.

V TOWER, Prague je unikátní svou komplexností a promyšleností. Odvážná architektura je zkombinována s bez počtem technických inovací zaměřených na zdraví, komfort a udržitelnost, a vytváří tak dům, který posouvá hranice možností moderního bydlení ve střední Evropě.

Všechny byty jsou prosvíceny sluncem a otevřené do parku obklopujícího dům. Unikátní rezidence jsou navržené tak, aby poskytly dokonalý komfort a pohodu pro život. Špičková kvalita použitých materiálů doplňuje funkčnost a eleganci promyšlených interiérů.

Kromě prostorných a bezpečných garáží a elegantního lobby, mají obyvatelé domu k dispozici celé patro fitness a wellness centra s bazénem a saunou. Profesionální tým se stará o bezproblémový chod domu i bytů. Concierge ve vstupní hale zajišťuje po 24 hodin denně služby na úrovni pětihvězdičkového hotelu.

Dům je umístěn na krásném místě nad řekou s výhledem na Hradčany, Vyšehrad i Vinohrady, kde je stejně blízko do centra na nákupy či za kulturou a zábavou jako ven z města za odpočinkem při golfu nebo jízdě na kole.

V TOWER, Prague je společným dílem mnoha cílevědomých lidí. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky, realizaci projektu zajišťuje developer PSJ INVEST, který stál mimo jiné i za první českou budovou oceněnou v Cannes prestižním mezinárodním oceněním MIPIM Awards.

Zdroj/foto: PSJ INVEST, a.s.

Related Posts