15 července, 2024
Uncategorized

Kanceláře od JTRE v top 10

Společnosti, které sídlí v budovách z dílny J&T REAL ESTATE, si z celo slovenské soutěže OFFICE ROKU 2017 odnesli nejvíce ocenění. Do TOP 10 nejkrásnějších a nejinspirativnějších kanceláří se dostalo až šest prostorů z městských čtvrtí Zuckermandel a Panorama. Absolutním vítězem a hrdým nositelem titulu OFFICE ROKA 2017 se stala slovenská společnost Profesia sídlící v nejnovější administrativní budově při Dunaji Panorama Business II.

Pětičlenná odborná porota – architekti Ian Bogle z Velké Británie a Friedrich Passler z Rakouska, expert CBRE na pracovní prostředí Martin Pongratz z Rakouska, Šimon šička z Pixel Federation a Tomáš Jaššo ze společnosti Slovanet – vybírala vítěze z 36 finalistů. Jak konstatoval I. Bogle, několik kancelářské koncepty ze Slovenska by dokázali uspět i na mezinárodní scéně. Porotci zvolili i první desítku TOP kanceláří tohoto ročníku, kam se dostalo až 6 z 8 nominovaných společností se sídlem v budovách od JTRE – Arval, Baumit, ČSOB, EY, Johnson Controls Internatioal, Profese. Společnost EY dokonce získala titul „Kancelář jako DNA firmy“ za nejlepší promítnutí své firemní filozofie, zaměření a vize do designu kanceláří.

„Jsem rád, že v prostoru, který jsme firmám v našich budovách vytvořili, našli inspirativní prostředí, které stylově i funkčně přizpůsobili svým individuálním požadavkům. Majoritní zastoupení těchto společností v TOP 10 svědčí o tom, že vytváření kvalitního a moderního prostředí pro zaměstnance je prioritou už i na Slovensku, „řekl výkonný ředitel J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán a dodal, že blahopřeje nejen vítězi, ale všem finalistům.

Prostory vybudované společností J&T REAL ESTATE se tak již podruhé staly nositelem slovenského prestižního titulu. Loni se absolutním vítězem stala společnost IBM Slovensko a její téměř 22tisíc čtverečních metrů kanceláří ve čtvrti Westend. „Je zřejmé, že naše administrativní budovy mají v sobě velký potenciál. Jejich hlavními pilíři jsou totiž flexibilita, efektivita, funkčnost a estetika „, vyjmenoval nejdůležitější benefity budov Head of Leasing Department J&T REAL ESTATE Peter Piš a dodal, že dalším, neméně důležitým segmentem, jsou zkušenosti a doporučení klientům při tvorbě jejich prostor.

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s