15 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

DELTA Ukrajina vyhrává cenu „Project Management Company of the Year“

4. EE PROJECT AWARDS 2018 si dal za cíl vybrat a ocenit nejlepší projekty a podniky v oblasti nemovitostí z Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Gruzie, Moldavska, Běloruska a Ukrajiny. Tradičně se nominují podniky v kategoriích: rozvojová firma, maloobchodník, makléřská firma, firma zabývající se projektovým managementem, architekti, obchod, právní kancelář a podnikové poradenství roku.

Fórum organizoval ukrajinský Real Estate Club (URE Club). Letos bylo na cenu nominováno asi 100 projektů a odborníků na trhu s nemovitostmi.

„Protože se akce plynule dále rozvíjí, jsme si jisti, že potenciál ve východoevropském regionu je rozmanitý a přitahuje samozřejmě více investic a kvalitní projekty“,říká Craig Smith, CEO EuropaProperty.com.

DELTA Ukrajina byla nominována v kategorii „Firma zabývající se projektovým managementem“ a tuto cenu vyhrála.

Co se týče růstu a výsledků, byly roky 2017 a 2018 pro DELTU Ukrajina velmi úspěšné: DELTA Ukrajina podpořila, řídila nebo navrhla asi 30 projektů s celkovou plochou více než 300 000 m2. Tým DELTY zdvojnásobil svoje zdroje otevřením druhé kanceláře v Lembergu a rozšířil svůj horizont s projekty od Užhorodu až po Sjevjerodoneck.

DELTA Ukrajina se cítí být poctěna, že je součástí ceny EE Real Estate Awards 2018 a že byla oceněna cenou od hlavních odborníků na trhu. Tento úspěch ukazuje, že je DELTA na Ukrajině na správné cestě.

Zdroj/foto: DELTA Projektconsult s.r.o.

Related Posts