25 června, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Společnost Dr.Max se rozrůstá o další budovu na míru v Prologis Park Bratislava

Dr.Max je jednou z největších slovenských farmaceutických a zdravotnických společností. Produkty, které nabízí, umožňují jejím zákazníkům zůstat zdraví, a tak je pro společnost přirozené hledat logistický prostor, který zajistí zdraví a wellbeing jejích vlastních zaměstnanců. Jsme rádi, že Dr.Max podepsal smlouvu na dlouhodobý pronájem 9 000 metrů čtverečních plochy v Prologis Park Bratislava. Zaměstnanci zde budou těžit z výhod budovy přizpůsobené jejich požadavkům.

Dr.Max je předním výrobcem a prodejcem široké škály farmaceutických produktů. Kvůli vysokým požadavkům společnosti na kvalitu, spolehlivost a etické standardy výroby je moderní logistické zázemí zásadní pro plánovanou budoucí expanzi ve střední Evropě.

Colliers přivedli společnost Sportisimo do Hrušova v Ostravě

S ohledem na to jsme v Prologis Park Bratislava nabídli prostor na míru v budově 16 vybavený funkcemi pro zvýšení udržitelnosti a efektivity podnikání. Chladicí technologie ve skladech zajišťuje vhodné prostředí pro uchovávání produktů, světlá výška stropu 10 metrů usnadňuje efektivní procesy ve skladu a LED osvětlení podporuje efektivní využití energie, čímž napomáhá ochraně životního prostředí. Naše iniciativa PARKlife zase aktivně zapojuje zaměstnance do dění v parku a podporuje wellbeing – Prologis Park Bratislava dokonce disponuje vlastním fotbalovým hřištěm.

„Naše podnikání je především o zdraví a wellbeingu, a tak nám záleží na zdravém životním stylu všech, kteří pro nás pracují,“ říká Jan Žák, generální ředitel Dr.Max pro Slovensko.

„Naše nová budova v Prologis Park Bratislava zajistí vynikající pracovní podmínky pro zaměstnance zabezpečující chod našeho e-shopu, čímž podpoří i celé naše podnikání. Společnost Prologis se postarala o splnění našich požadavků a my jsme nadšení, že se do nových prostor přesuneme již v tomto roce.“

Transakce zprostředkovaná společností Cushman & Wakefield nabízí možnost další expanze, díky níž můžeme pro Dr.Max poskytnout více prostor na míru. Společnost se na novou adresu nastěhuje ve 3. čtvrtletí 2021.

„Prologis Park Bratislava se stane skvělým prostorem pro podnikání a další růst společnosti Dr.Max,“ říká Jakub Randa, manažer pro leasing a zákaznickou zkušenost Prologis na Slovensku.

„Prologis Park Bratislava je skutečnou business komunitou. Prvky přizpůsobené konkrétním zákazníkům zvyšující kvalitu každodenního života v jejich prostorách jsou doplněny sdíleným zázemím podporujícím rozvoj zdravého pracovního prostředí. Nemůžeme se dočkat, až zde Dr.Max přivítáme.“

Perfektní lokalita, řešení na míru a skvělé příležitosti pro zaměstnance – nová budova pro Dr.Max nabízí vše. Ať už jde o rozšiřování provozu, zvyšování efektivity nebo wellbeingu zaměstnanců, spokojenost je… Made in Prologis.

O společnosti Prologis

Společnost Prologis celosvětově poskytuje efektivní řešení v oblasti logistických nemovitostí. Ve spolupráci se špičkovými výrobními a distribučními firmami zajišťujeme včasné dodání produktů, které jsou nedílnou součástí moderního života.

Společnost Prologis jako hlavní provozovatel skladů a distribučních center ve střední a východní Evropě vlastní a spravuje 4,2 milionu metrů čtverečních průmyslových ploch ve 38 logistických parcích. Společnost působící ve čtyřech zemích regionu – v Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku, nabízí vysoce kvalitní zázemí ve strategicky situovaných lokacích v blízkosti nejdůležitějších aglomerací obyvatelstva a distribučních center. Propojuje tak společnosti se spotřebiteli v celé Evropě.

Zdroj/foto: Best Communications/Titulní foto Prologis Park Bratislava

Related Posts