22 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

CBRE jmenovala Lukáše Šalinga a Jana Hřivnackého do vedení industriálního sektoru komerčních nemovitostí

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala nové vedení oddělení pro logistiku a průmyslové nemovitosti: Lukáše Šalinga (37 let) do funkce vedoucího transakcí a poradenství (Head of A&T, Director) a Jana Hřivnackého (32 let) na pozici vedoucího pronájmů industriálních nemovitostí (Head of Industrial Leasing, Associate Director). Lukáš Šaling se zaměří především na strategické projekty a transakce velkých mezinárodních firem, Jan Hřivnacký na odborné poradenství v oblasti pronájmu průmyslových prostor a akvizici nových klientů. Oba pánové nahradí ve vedení industriálního týmu Claire Sheils, která byla nedávno povýšena do funkce generální ředitelky CBRE pro Českou republiku.

Lukáš Šaling působí na realitním trhu již čtrnáct let. Do společnosti CBRE nastoupil v roce 2014 jako seniorní agent se zaměřením na poradenskou činnost především pro zahraniční klienty a výrobce působící v automobilovém průmyslu. Rozvoji tohoto odvětví se bude ve své nové pozici věnovat i nadále. Lukáš Šaling je absolventem studijního programu MBA při Vysoké škole ekonomické v Praze se zaměřením na komerční nemovitosti, developerskou činnost a oceňování nemovitostí. Hovoří plynně anglicky. Mezi jeho záliby patří sport a cestování.

Cushman & Wakefield posiluje pozici v oblasti průmyslových a hotelových nemovitostí: jmenuje dva nové partnery a jednoho mezinárodního partnera

CBRE – Gebrüder Weiss v Business Parku Plzeň – Vejprnice

Jan Hřivnacký zahájil svou profesní kariéru jako specialista marketingového výzkumu a Account Manager ve společnosti Media Research. Do CBRE nastoupil v roce 2014 na pozici agenta se specializací na vyhledávání vhodných lokalit a prostor po celé ČR, ale nejvíce se zaměřením na severozápadní, západní a jižní Čechy. Mezi jeho nové kompetence bude mj. patřit rozvoj vztahů se současnými klienty a akvizice nových. Jan Hřivnacký získal magisterský titul na VŠB – Technické univerzitě Ostrava v oboru marketing a obchod. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase se rád věnuje sportu, hudbě a kultuře.

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2019). S přibližně 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 530 poboček po celém světě (do tohoto součtu nejsou započteny dceřiné společnosti). Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2.

Zdroj/foto: Crest Communications a. s./Titulní foto – CBRE – Jan Hřivnacký (vlevo) a Lukáš Šaling

Related Posts