27 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Development P3 v Česku řídí nově Aleš Zacha

Rozvoj portfolia průmyslového developera P3 Logistic Parks v České republice převzal ke konci minulého roku Aleš Zacha. Divize Leasingu a divize developmentu P3 budou v novém nastavení řízeny odděleně. Vedením leasingu byl nedávno pověřen Jan Andrus.

Head of Development se z Aleše Zachy stává po roce a půl působení v P3. „Jsem moc rád, že mohu vedením developmentu pověřit právě Aleše Zachu. Oceňuji jeho komplexní a systematický přístup k projektům, což se potvrdilo i v případě příprav našeho unikátního parku v Ostravě. Přeji Alešovi mnoho úspěchů a moc se těším na spolupráci v novém nastavení,“ říká Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.

V nové roli je Aleš Zacha odpovědný za koordinaci a vedení nájemních transakcí, kde se potkávají představy projektových manažerů, dotčených orgánů státní správy, generálního dodavatele a samozřejmě také budoucího nájemce. K aktuálním výzvám patří rozvoj parků P3 Ostrava Central, P3 Plzeň Myslinka, P3 Lovosice a také vyhledávání nových lokalit.

VGP rozšiřuje své portfolio o další lokalitu v Ústí nad Labem

Vždy mě bavilo být u zrodu něčeho nového, kdy se potenciál pomalu mění v plán a později v realitu. S pokorou děkuji všem kolegům z P3 za tuto příležitost a projevenou důvěru,“ řekl Aleš Zacha.

Svoji profesní kariéru Aleš Zacha zahájil s inženýrským titulem z ekonomie jako daňový poradce ve společnosti Deloitte. Po několika letech a profesní přestávce se však rozhodl zcela změnit obor a přeorientoval se na průmyslové nemovitosti.

Možná se to nezdá, ale průmyslové komerční nemovitosti jsou velmi inspirativní obor. Je to nekonečná studnice zkušeností a setkávání s úžasnými a zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů, a co je důležité, také s rozhodovacími pravomocemi. Přece jen společnosti v této oblasti činí strategická rozhodnutí o investicích v jednotkách až desítkách milionů eur,“ konstatuje Aleš Zacha.

Od roku 2013 sbíral zkušenosti jako agent v CBRE, později jako manažer v Panattoni. Do P3 nastoupil v červnu 2020 jako Senior Leasing and Development Manager a od prosince 2021 je Head od Development P3 v České republice.

O společnosti P3 Logistic Parks

P3 je dlouhodobý vlastník, správce a developer evropských průmyslových nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 6,3 milionu m2 a pozemky v klíčových logistických lokalitách připravené pro okamžitou výstavbu o rozloze 1,2 milionu m2. P3 působí v 11 zemích, v Evropě staví a investuje už více než dvacet let. Společnost má sídlo v Praze a zaměstnává přes 200 lidí napříč 11 pobočkami v klíčových evropských městech. V pobočkách nabízí integrované služby pro development a správu budov.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 80 průmyslových nemovitostí v 19 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 1,4 milionu m2. Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace.

Zdroj/foto: Ogilvy, s.r.o./Titulní foto – Aleš Zacha

Related Posts