25 června, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Colliers: Ezequiel González Sánchez povýšil do pozice Senior Architect

Colliers International Česká republika, přední světová společnost v oblasti komerčních realitních služeb a správy investic, oznamuje povýšení Ezequiela Gonzáleze Sáncheze na pozici Senior Architect v oddělení Design and Build. Uznává tak jeho skvěle odvedenou práci, kterou ukázal ve svých projektech a přispěl tím k úspěchu společnosti Colliers na českém trhu.

Během svého působení v Colliers od listopadu 2019, vytvořil Ezequiel kancelářský design pro klienty jako Mercedes Benz Logistics Parts Eastern Europe (MBLPEE), JDE Douwe Egberts, Alcon Pharmaceutical, Nestlé a Nespresso v Praze, nebo také pro DeLL v Bratislavě či ZF Openmatics v Plzni.

Cushman & Wakefield: Brněnský kancelářský trh ve znamení stagnace

Jeho designová práce pro Mercedes Benz Logistics Parts Eastern Europe’s (MBLPEE) byla na českém trhu dvakrát oceněna. V roce 2020 vyhrál projekt pro MBLPEE cenu ABSL Diamond Award for Innovative Workplace, tedy cenu za nejvíc inovativní kancelářské prostředí. Projekt získal nejvyšší skóre v kategoriích jako inovace, dopad na fungování podnikání, úspešná implementace projektu a zpětná vazba zaměstnanců. V roce 2021 získal projekt pro společnost MBLEE dvě ocenění v 20. vydání soutěže CIJ awards Czech Republic v kategoriích “Nejlepší interiérový designový koncept” a “Nejlepší nový nájemce.”

Ezequiel González Sánchez řekl: „Jsem opravdu šťastný, že jsem součástí Colliers. Za tu krátkou dobu, co jsem tady, jsem již měl příležitost pracovat pro skvělé klienty a pomoci jim zrealizovat jejich přání. Spolupráce s fantastickými profesionály – s týmy jako Workplace advisory, Office Agency nebo Building Consultancy – s kterými spojujeme síly při projektech, mi usnadňuje udržet si nadšení pro práci kterou děláme, a také motivaci s každým novým úkolem.

Týmový duch a přátelství, které jsem zde našel, mi hodně pomohly růst jak na osobní, tak na profesionální úrovni, což bylo v obtížném roce 2020 opravdu důležité. Získání dvou ocenění za design s renomovaným klientem bylo obrovským uznáním za tvrdou práci našeho týmu Design & Build. Je to pro mne také důkaz, jak moc jsme za tak krátkou dobu vyrostli. “

Zdroj: Pixabay

Ondřej Slavík, ředitel oddělení Design & Build, Colliers Česká republika, řekl: „Ezeho architektonické dovednosti s jeho posledními projekty významně narostly. Posouvá náš stavební tým až na samou hranici možností.“

„Ezequiel je skvělým příkladem mladého, talentovaného a nadšeného člověka, s přirozeným a bohatým týmovým duchem. Ezeho práce byla klíčová k získání některých našich nejnovějších úspěchů, včetně několika ocenění projektů Colliers českým trhem, a jsme za něj velmi rádi”, uvedl Tewfik Sabongui, Managing Partner, Colliers Česká republika.

Předtím, než Ezequiel nastoupil v listopadu 2019 v Colliers jako architekt, působil v oddělení Design & Build ve společnosti Tétris od roku 2015. Realizoval řady úspěšných interérových designů pro firmy jako Cemex, C2C, kanceláře společností JLL & Tétris, nebo workshopových prostor pro Google, Douglas Parfumerie, BHM, Whirlpool či organizaci Lékaři bez Hranic. K jeho zahraničím projektům patří například Amazon v Bratislavě, MSD v Rize nebo Lobby Design pro Strabag ve Vídni.

Ezequiel se v roce 2017 podílel na klíčovém projektu IT HUB společnosti CEMEX v Praze, který vyhrál první místo v soutěži HR Innovation Challenge organizované pod záštitou SAP a soutěži Zasedačka Roku 2017 organizované společností CBRE v kategorii inovativní kanceláře budoucnosti.

Ezequiel spolupracuje s ředitelem oddělení Design & Build, Ondřejem Slavíkem, architektkou Lenkou Mackovou, Manuelem Perezem v pozici Senior Associate a stavebním manažerem, Martinem Lakomým.

O skupině Colliers International

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) je přední globální společnost nabízející poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí a investičního managementu. Působí v 68 zemích světa a zaměstnává více než 15 000 odborníků. Již více než 25 let maximalizujeme hodnotu nemovitostí pro nájemce, vlastníky a investory nemovitostí.  Korporátní tržby společnosti Colliers v roce 2018 činily 2,8 mld. dolarů (3,3 mld. dolarů, včetně přidružených společností).

Za vedení odpovídá více než 20 let tým zkušených expertů, který stakeholderům společnosti prokazatelně zajišťuje přes 40 % ročních výnosů. Prostřednictvím své platformy služeb pro management investic  spravuje aktiva světově nejuznávanějších institucionálních realitních investorů v hodnotě více než 26 mld. dolarů.

Zdroj/foto: Colliers International

Related Posts