28 února, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Jiří Vajner se stal výkonným ředitelem developerské společnosti V Invest

Rezidenční developerská společnost V Invest obsadila nově zřízenou pozici výkonného ředitele. Funkce se 3. června ujal Jiří Vajner, který bude mít na starost především další dynamický rozvoj společnosti. V Invest má v současné době v různé fázi příprav více než 15 projektů v Praze, v Plzni, na Šumavě i v dalších místech České republiky.

Během několika let se přitom společnost plánuje dostat mezi 10 nejvýznamnějších českých developerů. Mezi hlavní cíle nového výkonného ředitele tak bude patřit zejména nastavení a zefektivnění interních procesů, celkové směřování a řízení společnosti s využitím dosavadních zkušeností v oboru.

Jiří Vajner působil více než 16 let v developerské společnosti Central Group, kde zastával například pozici obchodního, následně i koncepčního ředitele a kde byl také prokuristou společnosti a členem dozorčí rady. Byl u zrodu a řídil společnost ProBydlení Interiéry, která patří do skupiny Finep holding a věnuje se mimo jiné poradenství developerským společnostem, zajištění klientského servisu nebo rekonstrukcím bytů a činžovních domů. Se svou společností JVC Consulting se v roli konzultanta podílel například na projektu V Tower Prague.

Jiří Vajner vystudoval Střední průmyslovou školu stavební, obor dopravní stavby. Ve studiu dále pokračoval na stavební fakultě ČVUT, kde se zaměřoval hlavně na konstrukce a dopravu. Mezi jeho koníčky patří zejména rodina a dobré jídlo.

Zdroj/foto: Madison Public Affairs s.r.o.

Related Posts