29 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

JLL jmenovala Johna Newtona vedoucím oddělení Tétris pro Českou a Slovenskou Republiku

Realitní poradenská společnost JLL jmenovala Johna Newtona od 1. dubna do vedení oddělení Tétris Design & Build v České republice. V Praze bude dohlížet na tým projektantů pracovního prostředí, architektů a odborníků na projektový management a výstavbu, a to jak pro domácí, tak i zahraniční klientelu.

Newton přichází do JLL/Tétris ze společnosti Colliers, kde vybudoval a dále rozvíjel oddělení zabývající se byznys poradenstvím v oblasti stavebnictví. John, původem z Velké Británie, se do České republiky přestěhoval v roce 2005.

Před svým působením v Colliers zastával John Newton vedoucí úlohu při budování poradenské společnosti Arcadis (dříve známé jako EC Harris) ve střední Evropě. Ve Spojeném království získal Newton významné zkušenosti také  v konkurenční společnosti Structure Tone při řízení staveb se zaměřením na modernizaci a fit-out komerčních prostor v centrálním Londýně. Spolupracoval především s korporátními klienty, pro které zajišťoval vysoce specifické kancelářské prostory nebo vzdělávací a datová centra.

„Jsme potěšeni, že John převezme ve společnosti Tétris tuto klíčovou roli a posílí tak její působení na českém trhu. Jsem přesvědčen, že díky své odbornosti a porozumění trhu přinese našemu pražskému týmu nové odborné znalosti a energii a posílí tak rozvoj byznysu a další růst společnosti v regionu,“ uvedl Franck Eburderie, CEO Tétris EMEA.

„Investice do talentu je klíčem k tomu, abychom mohli zajistit to nejlepší pro naše klienty. John přináší značné zkušenosti s řízením a rozvojem podnikání, což znamená, že je ideálním člověkem pro vedení Tétris Design & Build v České republice a na Slovensku,“ řekl Miroslav Barnáš, CEO společnosti JLL v České republice a na Slovensku.

Zdroj/foto: JONES LANG LASALLE, s.r.o./JONES LANG LASALLE, s.r.o., Tétris Design & Build s.r.o.

Related Posts