22 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Společnost PASSERINVEST GROUP uspořádala snídani pro nájemce nově zrekonstruované budovy B

Investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., uspořádala začátkem července další ze snídaní pro nájemce. Přivítala tak prvního nájemníka nově zrekonstruované Budovy B, společnost NEWPS, specialistu a inovátora v oblasti IT procesů, digitalizace a zabezpečených přístupů.

Zaměstnance pracující v Budově B v pražském BB Centru čekalo jedno ráno začátkem července ve vstupním lobby milé překvapení v podobě snídaňového balíčku s přáním krásného dne od majitele a správce budovy, společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s.

Koncern PASSERINVEST dokončil kompletní rekonstrukci Budovy B

„Snídaně pro nájemce se v BB Centru stala milou tradicí, kterou pořádáme pravidelně. Jsme rádi, že tentokrát se podařilo akci načasovat tak, abychom u nás přivítali zcela nového nájemce, společnost NEWPS, která koncem června obsadila část prostor v nově zrekonstruované Budově B. Věříme, že takováto drobná pozornost v podobě snídaňového balíčku dokáže zpříjemnit zaměstnancům jejich den, a plánujeme podobné akce i v budoucnu,“ okomentovala Kristýna Samková, vedoucí marketingu a PR, PASSERINVEST GROUP, a.s..

PASSERINVEST GROUP kompletně zrekonstruoval budovu B

Budova B prošla v nedávné době kompletní rekonstrukcí, díky které se opět zařadila mezi administrativní objekty kategorie A. Přibylo nové průchozí atrium vybavené lavičkami, zelení a vodním prvkem, objekt získal novou fasádu v zemitých tónech a modernizace se dočkaly veškeré technologie zajišťující moderní a komfortní pracovní prostředí. Budova B nabízí celkem 15 600 m2 kancelářských ploch v osmi nadzemních podlažích a 1 240 m2 retailových ploch v přízemí.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s.

Related Posts