22 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Pavel Novák se stává vedoucím oddělení pronájmu kanceláří spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku

Pražská kancelář mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills jmenuje Pavla Nováka od 1.září 2020 vedoucím oddělení pronájmu kanceláří pro Českou a Slovenskou republiku.

Pavel Novák má 15leté zkušenosti v oblasti nemovitostí, kdy se nyní deset let specializoval na trh s kancelářskými prostory.

V Savills bude mít Pavel na starosti expanzi oddělení pronájmu kanceláří se zaměřením na rozvoj obchodních aktivit tohoto oddělení a poskytování makléřských služeb (brokeage) v návaznosti na již dobře zavedenou službu specializující se na zastupování pronajímatelů, vedenou Petrem Floriánem.

Oddělení správy nemovitostí společnosti Savills se rozrůstá

Před nástupem do Savills působil Pavel deset let ve společnosti Knight Frank, kde v posledních pěti letech vedl oddělení pronájmu kanceláří. Byl zodpovědný za růst a řízení leasingového týmu, stejně jako za budování vztahů s klíčovými klienty. Podílel se na řadě významných transakcí jak jménem pronajímatelů, tak nájemců – jako např. Moneta, Česká pojišťovna, Lidl, Mazars nebo Roche.

„Pavel přináší do své nové pozice rozsáhlé znalosti českého kancelářského trhu. Jeho odbornost v poskytování služeb klientům posiluje naše portfolio a bude jednoznačně benefitem i pro naše stávající klienty. Mimo to také svým inovativním přístupem přispěje k vytváření nových příležitostí pro společnost,“ říká Stuart Jordan, výkonný ředitel společnosti Savills ČR a SR.

Pavel Novák k tomu dodává, „Jsem velmi nadšen, že se mohu připojit k tak dynamickému týmu v globální firmě s vynikající reputací napříč odvětvím. Věřím, že budu nadále stavět na dobré práci, kterou již velmi profesionálně, progresivně a ambiciózně odvádějí mí kolegové.“

Savills – European flexible office market

Začátkem srpna posílil tým pronájmu kanceláří spol. Savills také o dalšího konzultanta pronájmu – Katarínu Kohútovou, která má značné zkušenosti v tomto oboru a do Savills přestoupila po dvouletém působení ve skupině CIMEX.

V posledních měsících spol. Savills také rozšířila své oddělení správy nemovitostí o tři nové posily a v červenci vytvořila nové oddělení oceňování nemovitostí.

O společnosti Savills

Savills CZ s. r. o. je součástí globální společnosti Savills plc poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí zalistovaná na akciové burze London Stock Exchange. Týmy Savills působí ve více než 600 vlastních i partnerských kancelářích. Společnost zaměstnává přes 39 000 profesionálů ve více než 70 státech na území Severní i Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Pacifiku, Afriky i Blízkého východu, kde nabízí široké spektrum specializovaných poradenských služeb a služeb v oblasti managementu a investic klientům z celého světa.

V České republice je společnost Savills aktivní od roku 2017. Přes 50 expertů její pražské kanceláře klientům nabízí odborné služby od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu v šesti hlavních sektorech: průmysl a logistika, kanceláře, maloobchod, volný čas, hotely, rezidenční bydlení a ubytování pro studenty.

Zdroj/foto: Savills Czech & Slovak Republics

Related Posts