23 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Skupina CBRE patří podle časopisu FORBES mezi nejlepší zaměstnavatele žen

Skupina CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, byla časopisem Forbes označena za jednoho z nejlepších zaměstnavatelů pro ženy za rok 2018. Hodnocení společností v žebříčku „Forbes Best Employers for Women“vycházelo z dat nezávislého průzkumu společnosti Statista, která se zaměřuje na průzkumy trhu. CBRE je na seznamu jedinou společností ze segmentu komerčních realitních služeb.

Jsme pyšní, že se nám daří vytvářet rozmanité pracovní příležitosti a pozitivní pracovní prostředí, které vede k naplňování profesních ambicí a úspěchů každého jednotlivce. Je nám ctí, že si nás všiml časopis Forbes a ocenil naši snahu o vytváření příznivých podmínek pro profesní a kariérní rozvoj našich zaměstnankyň, říká: Jennifer Ashley, Global Director, Human Resources ve společnosti CBRE

CBRE Women’s Network (v překlad Síť žen CBRE) vznikla v roce 2 000 a nyní sdružuje napříč organizační strukturou společnosti více než 3 000 členek, které pro CBRE pracují ve třech světových regionech a v každém segmentu služeb, jež společnost nabízí. Misí této skupiny je „Propagace úspěchu žen“, a zmíněného úspěchu se snaží docílit prostřednictvím dodržování třech následujících principů: udržitelného růstu, udržování vztahů a předávání vědomostí i zkušeností.

Žebříček „Forbes Best Employers for Women“ (v překladu „Forbes Nejlepší zaměstnavatelé žen“) je sestavován na základě nezávislého online průzkumu, který je prováděn mezi více než 40 000 zaměstnanci amerických firem, jež mají v pracovním poměru přes 1000 zaměstnanců. Více než 25 000 respondentů byly ženy. Průzkum obsahoval otázky týkající platové nerovnosti, rodičovské dovolené, diskriminace či zastoupení žen na pracovišti a mnoho dalších témat, jež se týkají žen v zaměstnaneckém poměru. Odpovědím žen byla při vyhodnocování přikládána větší váha než odpovědím jejich mužských kolegů.

Celý žebříček časopisu Forbes je k dispozici na následující adrese – www.forbes.com/best-employers-for-women.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./(www.pexels.com)

Related Posts