19 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Skupina VCES: Změny v managementu a statutárních orgánech skupiny

Skupina VCES vstupuje do roku 2019 s novým složením statutárních orgánů svých společností. Změny se dotknou i vrcholného vedení.

David Labardin se rozhodl ukončit své působení v České republice a po sedmi letech spolupráce se skupinou VCES dále pokračovat ve své kariéře v rodné Francii. Opouští tak funkce generálního ředitele a předsedy představenstva developerské společnosti Linkcity Czech Republic a současně i pozice zástupce generálního ředitele a místopředsedy představenstva stavební společnosti VCES. Jeho rozhodnutí vyvolalo celou řadu změn, které se odrazily i ve složení výkonných a statutárních orgánů obou společností.

Novým generálním ředitelem společnosti Linkcity Czech Republic byl jmenován Clément de Lageneste, který ve společnosti dosud zastával pozici zástupce generálního ředitele pro rezidenční development. Nově bude zodpovědný za strategická rozhodnutí a další rozvoj společnosti nejen v rezidenčním, ale také industriálním segmentu. Při řízení společnosti bude úzce spolupracovat s Kristýnou Zavrtálkovou, která se v roli zástupce generálního ředitele bude i nadále soustředit především na oblast logistických nemovitostí. Novým předsedou představenstva Linkcity Czech Republic se stává Zdeněk Pokorný, Clément de Lageneste doplní představenstvo na pozici člena.

Změny se nevyhnuly ani stavební společnosti VCES a.s. Zdeněk Pokorný bude i nadále působit v roli generálního ředitele a předsedy představenstva. Jeho zástupcem, a nově i místopředsedou představenstva, je Anthony De Busschere, technický ředitel společnosti. Členy představenstva nově doplní Radim Martinek, finanční ředitel společnosti VCES.

Zdroj/foto: VCES a.s./Titulní foto – Zdeněk Pokorný

Related Posts