19 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Společnost Colliers International jmenovala Vendulu Maršovou, MRICS, novou vedoucí oddělení oceňování nemovitostí

Colliers International Česká republika, přední světová společnost v oblasti komerčních realitních služeb a správy investic, jmenovala Vendulu Maršovou, MRICS, novou vedoucí oddělení oceňování nemovitostí. Vendula se v této roli, kterou převzala v listopadu 2019, zaměřuje na další růst a úspěch divize firmy, zlepšování a rozvíjení vztahů s klienty a optimalizaci modelu poskytování konzultačních služeb a oceňování komerčních nemovitostí.

Role zahrnuje odpovědnost za vedení týmu oddělení oceňování, poskytování poradenství, motivaci a budování kolektivu. Je zodpovědná za týmovou strategii, plánování rozpočtu, zajišťování zakázek, péči o klienty a rozvoj podnikání.

Naše podnikání v oblasti oceňování patří mezi klíčové linie, které posilujeme a Vendula jako nová vedoucí oddělení oceňování je skvělým doplněním našeho týmu oceňování a naší společnosti jako celku. Vendy přichází s rozsáhlými a dlouholetými zkušenostmi s oceňováním různých typů nemovitostí, včetně pozemků, a je nepochybně jedním z nejlepších na našem trhu. Jsem nadšený naší budoucností a velmi rád vítám Vendy v týmu,“ řekl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel pro Colliers International pro Českou Republiku.

Vendula má více než 10 let zkušeností v oblasti oceňování nemovitostí a v minulosti oceňovala všechny typy komerčních nemovitostí a velká nemovitostní portfolia. Do společnosti Colliers přichází z JLL, kde působila na pozici seniorního odhadce od ledna 2010. Pracovala pro mnoho mezinárodních a domácích klientů, se kterými v posledních letech budovala vztahy. Pracovala například se společnostmi jako CBRE GI, Centerscape, Pradera, DMO Invest, NEPI, Wood and Co, Amundi, GES Real, CTP, Crestyl, HB Reavis, Immofinanz, J&T, Lighthouse, Prologis, Skanska, Gramercy a jinými.

Od roku 2019 je Vendula Maršová členkou institutu RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors), čímž se stala jednou z nejkvalifikovanějších odborníků v oblasti oceňování nemovitostí. Členství v této celosvětově uznávané organizaci potvrzuje její odbornost na mezinárodní úrovni.  Vendula je také od roku 2012 držitelkou osvědčení z oboru oceňování nemovitostí z Institutu oceňování nemovitostí, působícího při VŠE v Praze.

Jsem velmi potěšena, že se mohu připojit k týmu profesionálů v Colliers International Czech Republic a pokračovat v poskytování služeb v oblasti oceňování nemovitostí v nejvyšší možné kvalitě našim klientům. Těším se na novou spolupráci, posílení pozice týmu a budování nových klientských vztahů,“ řekla Vendula Maršová, vedoucí oceňování nemovitostí, české pobočky Colliers International.

Zdroj/foto: Colliers International

Related Posts