27 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Společnost CPI PROPERTY GROUP posílí Barbara Topolska. Bude řídit aktivity skupiny v Polsku

Skupina CPI Property Group pokračuje v náboru klíčových manažerů. Poté co do skupiny nastoupil Radek Zeman, který více než 10 let působil ve vedení CTP, přichází Barbara Topolská. Ta více než 20 let působila na významných postech v mezinárodních developerských a aktiva spravujících společnostech. V CPI Property Group bude od listopadu na pozici Country Manager řídit a rozvíjet retailové, kancelářské a hotelové portfolio v Polsku.

„Dlouhodobě se nám potvrzuje, že investice do lidského kapitálu přináší rozhodující konkurenční výhodou. Jsem proto nesmírně potěšen, že právě Barbara bude součástí našeho týmu,“ říká Tomáš Salajka, ředitel akvizic, správy aktiv a obchodu ve skupině CPI Property Group. „Věřím, že více než 20 leté zkušenosti Barbary z vedoucích pozic mezinárodních firem budou velkým přínosem nejen pro aktivity v Polsku, ale v celé skupině CPIPG,“ dodává Tomáš Salajka.

„Obdivuhodný příběh společnosti CPI Property Group sleduji již delší dobu. Nemohu se dočkat dne, kdy budu jeho součástí a kdy společně s týmem napíšeme další kapitolu,“ říká Barbara Topolska.

Před nástupem do CPI Property Group pracovala jako výkonná ředitelka pro CEE region ve společnosti Multi Corporation, kde byla zodpovědná za 7 trhů. Předtím více než 13 let rozvíjela a spravovala portfolio nemovitostí o objemu 580 000 m2 v hodnotě 2 mld. EUR ve společnosti Neinveru. Za svojí práci získala několik prestižních oborových ocenění včetně „Professional of the Year“ v soutěži CEE Retail Awards.

Barbara je absolventkou Jagellonské univerzity. Absolvovala MBA studia na proslulé univerzitě v Minnesotě – Carlson School of Management.

Zdroj/foto: CPI Property Group

Related Posts