29 května, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Albatros Media stěhuje své kanceláře do nových prostor od CPI Property Group

Největší nakladatelský dům v České republice, společnost Albatros Media, a.s. se stěhuje do nových kanceláří. V pražské budově Mayhouse na ulici 5. května obsadí bezmála 2 200 m2. Na nové adrese bude nakladatelství fungovat od 1. září 2021.

„Mít pod svou střechou právě Albatros Media je pro nás samozřejmě velkým úspěchem a uděláme vše pro to, aby se u nás novému nájemci dařilo a aby se jeho zaměstnanci cítili skvěle. Momentálně společně dokončujeme detailní specifikace budoucích kanceláří, které novému klientovi připravíme na míru dle jeho představ a požadavků,“ říká David Votřel, vedoucí asset managementu pro kancelářský segment v CPI Property Group.

Nová Karolina Park přivítá s novým rokem nového nájemce Brose CZ

„Jelikož se naše společnost neustále vyvíjí a sleduje nové trendy, chceme jít s dobou i co se týče pracovního zázemí. Na moderní kanceláře se proto velmi těšíme a věříme, že se našim zaměstnancům budou líbit a zejména, že se v nich budou dobře cítit. Spokojenost našich zaměstnanců je totiž pro nás klíčová,“ říká za společnost Albatros Media Libuše Kocanová, provozní a personální ředitelka.

Mayhouse je nová kancelářská budova v nejžádanější administrativní lokalitě na Praze 4, jen pár minut chůze od stanice metra Pražského povstání nebo Pankrác, která klade důraz na kanceláře umožňující nejmodernější přístup k práci. Na šesti nadzemních patrech a ploše 7 800 m2 nabízí nejen kancelářské prostory, ale i patřičné zázemí. Pro chvíle odpočinku mají všichni zaměstnanci přístup na venkovní střešní terasu s výhledem na pražské panorama. Nechybí ani coworkingová zóna či zázemí pro sportovce – fitness, cvičební sál nebo kolárna.

Budova, která vyplňuje proluku mezi dvěma domy na třídě 5. května, byla zkolaudována v květnu roku 2019 a v současné době mezi jeho nájemce patří společnosti 4finance IT a Zaplo Finance, členové globální finanční skupiny 4finance Group. Projekt Mayhouse spadá do portfolia realitní investiční skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem kancelářských ploch v Praze.

O CPI Property Group

Skupina CPI Property Group je předním dlouhodobým vlastníkem výdělečných nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. Ústředí skupina sídlí v Lucembursku a její akcie jsou kótovány na Frankfurtské burze cenných papírů. Skupina CPI Property Group („CPIPG“ nebo „Skupina“) vlastní a provozuje rozsáhlé, diverzifikované a kvalitní portfolio nemovitostí oceněné ke dni 30. června 2020 na 9,8 miliard €.

CPI Property Group – Obchodní centrum Nisa Liberec

Portfolio Skupiny je vysoce diverzifikované. Největší segment Skupiny tvoří kanceláře (42 %, převážně v Praze, Berlíně, Varšavě a Budapešti), po nichž následují maloobchodní objekty (22 %, především dominantní regionální obchodní centra a retail parky převážně v České republice, Polsku a Maďarsku). CPIPG vlastní také hotely a resorty (7 %), rezidenční nemovitosti (7 %), pozemkovou banku (7 %), nemovitosti určené pro výstavbu (2 %) a průmyslové, zemědělské a logistické objekty (3 %).

66 % nemovitostí CPIPG se nachází v České republice (41 %) a Berlíně (25 %), přičemž zbývající nemovitosti jsou rozloženy na silných trzích v regionu střední a východní Evropy , jako je Polsko a Maďarsko (30 %) a v menším rozsahu po západní Evropě (4 %).

Zdroj/foto: CPI Services, a.s./Titulní foto – CPI Property Group – Administrativní projekt MAYHOUSE

Related Posts