19 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

JLL v České Republice nově představila službu Workplace zaměřenou na plánování pracovního prostředí

Realitní poradenská společnost JLL představila v České Republice novou službu Workplace poradenství, která se věnuje plánování a kvalitě pracovního prostředí. Workplace strategii bude mít v souladu s aktivitami v regionu CEE a EMEA na starosti Lucie Malá, a to s podporou oddělení výzkumu, projektového managementu a designu. Integrováním této služby JLL rozšíří své portfolio a vyjde vstříc potřebám klientů v rámci správného nastavení pracovního prostředí. Nová služba klientům pomůže zefektivnit využití kanceláře na základě poznatků a analýz z reálného prostředí.

Společnost JLL dále rozšířila svou nabídku služeb v oblasti strategie pracovního prostředí díky kombinaci technologií a analýzy dat s individuálním strategickým poradenstvím. JLL tak poskytuje klientům sofistikované poradenství jak správně nastavit pracovní prostředí a vytvořit prostorově, ekonomicky a sociálně efektivní pracoviště, které podpoří zaměstnance i obchodní strategii firmy.

„Chceme našim klientům poskytovat přidanou hodnotu a ukázat jim přínos nejaktuálnějších trendů na trhu. Proto jsme rozšířili své služby poskytující ještě ucelenější pohled na efektivitu pracovního prostředí. Díky našemu odbornému poradenství si tak klienti stále více uvědomují, že pro zaměstnance nestačí pouze zajistit pracovní místo, ale že potřebují vytvořit prostředí, které jim umožní naplnit jejich ambice,“ uvedl Miroslav Barnáš, CEO JLL v České republice a na Slovensku.

Lucie Malá, která má nově tuto oblast na starosti, vystudovala Fakultu architektury a má 6 let zkušeností v oblasti designu a plánování kancelářských interiérů v Čechách a na Slovensku. Dosud se v JLL zaměřovala především na vedení projektů a business development. „Kancelář už není jen prostor zajišťující místo pro práci, stále více funguje jako platforma pro budování komunity a interiér se tak stává nástrojem komunikace a spolupráce. S pomocí Workplace poradenství našim klientům pomůžeme analyzovat a navrhnout vnitřní uspořádání tak, aby odpovídalo požadavkům zaměstnanců a budoucí strategie firmy,“ uvedla Lucie Malá.

Zdroj/foto: Jones Lang LaSalle s.r.o./Titulní ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts