20 května, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Savills exkluzivním partnerem skupiny CIMEX pro pronájem kancelářské budovy SIXTY HOUSE v Praze

Skupina CIMEX, jeden z největších privátních investorů v České republice, jmenovala mezinárodní realitní poradenskou společnost Savills jako svého exkluzivního partnera pro pronájem kancelářské budovy SIXTY HOUSE, která se nachází v jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit na Praze 4.

Administrativní budova s moderních interiérem a atraktivním exteriérem nabízí 8 599 metrů čtverečních kancelářských, obchodních a skladových prostor v osmi nadzemních podlažích a 73 parkovacích míst ve čtyřech podzemních patrech. Budova benefituje ze svého jedinečného umístění  přímo u zastávky metra C Pražského povstání a skvělého napojení na magistrálu a blízkosti dálnice D1 směr Brno, čímž poskytuje vynikající dopravní dostupnost.

Hlavním zaměřením skupiny CIMEX jsou strategické investice orientované především na hotelové projekty a administrativní  budovy. V současné době vlastní a provozuje osm administrativních budov v Praze a Karlových Varech o celkové ploše téměř 70 000 metrů čtverečních

„Administrativní budova SIXTY HOUSE je v portfoliu skupiny CIMEX od roku 2015. V loňském roce jsem zahájili rozsáhlou rekonstrukci kancelářských prostor, které účelem bylo dosáhnout standartu moderních kancelářských budov, vyjít vstříc aktuálním potřebám nájemců a splnit jejich očekávání. Momentálně je k dispozici několik nájemních jednotek o  velikostech od 170 do 4 500 metrů čtverečních, které lze začít upravovat na míru novým nájemcům s možným datem počátku nájmu v podstatě ihned,“ říká Alexandra Němcová, asset management director skupiny CIMEX.

Petr Florián, associate, office agency spol. Savills Česká a Slovenská republika, komentuje: „Celková plocha moderních kanceláří v Praze dosáhla na konci roku 2019 úrovně 3,69  milionu metrů čtverečních. Přičemž zdaleka největší kancelářskou čtvrtí ve městě je právě Praha 4. Budova SIXTY HOUSE má velký potenciál. Nabízí kancelářské prostory, které vyhovují potřebám jak velkých nájemců, tak malých firem hledajících moderní prostor pro svou práci. Jsme potěšeni, že jsme byli jmenováni exkluzivním partnerem pro pronájem tohoto projektu.“

Zdroj/foto: Savills CZ s.r.o./CIMEX INVEST s.r.o.

Related Posts