22 července, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Společnost Savills byla pověřena správou Harrachovského paláce v centru Prahy

Savills, společnost poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí, byla od srpna 2019 jmenována developerskou společností HERITAGE REAL ESTATES správcem Harrachovského paláce, rozsáhlého komplexu pěti vzájemně propojených budov v centru Prahy.

Komplex nabízí přibližně 3 000 metrů čtverečních pronajímatelné plochy skládající se z maloobchodních jednotek v přízemí, dvou pater kancelářských prostor, osmi apartmánů v nejvyšším patře a moderního parkovacího systému. K dnešnímu dni je budova zcela pronajata.

Harrachovský palác, jenž je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO, je kombinací nově zrekonstruované historické budovy s moderní dostavbou ve vnitrobloku. Rozsáhlá rekonstrukce byla zahájena v únoru roku 2015. Komplex se nachází v Jindřišské ulici na Praze 1 v těsné blízkosti Václavského náměstí a disponuje skvělou dostupností jak veřejnou dopravou, tak i autem. 

Viktor Šimeček, jednatel společnosti HERITAGE REAL ESTATES, říká: „Velice si vážíme navázání spolupráce se společností Savills, jejíž odbornost a cílený přístup je v souladu s naším étosem.“

Petr Machula, vedoucí oddělení správy nemovitostí Savills pro Českou a Slovenskou republiku, komentuje: „Navázaní spolupráce s HERITAGE REAL ESTATES a pověření správou tak rozsáhlého komplexu v prémiové lokalitě, jakým bezesporu Harrachovský palác je, nás těší. Naším cílem je klientovi poskytovat služby zajišťující postupný růst čistého příjmu a zhodnocení jeho nemovitosti.“

Harrachovský palác je v této lokalitě druhým projektem pod správou společnosti Savills, která ve stejné ulici spravuje kancelářskou budovu vlastněnou společností IMMOFINANZ s pronajímatelnou plochou přibližně 6 600 metrů čtverečních.

Česká developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES je majitelem portfolia rezidenčních a komerčních nemovitostí. K dnešnímu dni vlastní a spravuje sedm budov v centrech českých a moravských měst.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o.

Related Posts