23 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Do The Flow Building se v druhé polovině letoška nastěhuje společnost Wilsons

Nezávislá právnická firma Wilsons podepsala nájemní smlouvu na 800 metrů čtverečních kancelářských prostor v The Flow Building. Budova na Václavském náměstí, jež byla postavena developerskou společností Flow East, je jedním z nejpůsobivějších příkladů moderní udržitelné architektury v Praze. Wilsons se do svých nových prostor ve vysoce poptávaném projektu přestěhují ve 3. čtvrtletí roku 2021.

Nové sídlo Wilsons se bude nacházet ve čtvrtém patře budovy. Aktuálně zde probíhají fit-outy prostoru uzpůsobující jej na míru českému týmu. Zaměstnancům bude k dispozici prostorná recepce a společné prostory The Flow Building, včetně lounge Flow Zone a střešní terasy budovy s ohromujícím výhledem.

myhive Palmovka nabízí flexibilní kanceláře

Wilsons poskytují právní služby v oblastech realit, bankovnictví a financí, korporátního práva, řešení sporů a dalších. Pobočky mají v Praze a v Bratislavě a zaměstnávají přes 35 právníků z České republiky, Slovenska i zahraničí. Společnost také zastupovala developera Flow East v procesu všech jednání o pronájmech v The Flow Building.

„Těšíme se, až se do našich nových prostor budeme moci přestěhovat,“ říká Bryan Wilson, partner společnosti Wilsons.

„Díky spolupráci se společností Flow East na všech vyjednáváních o pronájmech jsme měli možnost vidět, jak vysoký je zájem o tuto jedinečnou stavbu. Nyní i my sdílíme nadšení společné všem budoucím nájemcům spojené se stěhováním do budovy. Krása, udržitelnost i zdravé prostředí pro náš tým – The Flow Building nabízí všechno.“

„Wilsons dobře znají všechny nejmodernější prvky a výhody, které The Flow Building svým nájemcům poskytuje,“ říká Petr Červený ze společnosti Flow East.

Flow East – The Flow Building, exteriér

„Díky elegantnímu modernímu designu a udržitelným prvkům, jež byly oceněny akreditací BREEAM na nejvyšší úrovni ‚Outstanding‘, na Václavském náměstí vznikla opravdu výjimečná budova. Nemůžeme se dočkat, až přivítáme Wilsons a další nájemce na jejich nové adrese.“

O The Flow Building

The Flow Building je unikátní díky své kontinuálně zakřivené skleněné fasádě, která do jedné z nejznámějších pražských lokalit přináší nový designový prvek. Jde také o první budovu v České republice, která v souladu s aktuálním certifikačním schématem získala prestižní ocenění BREEAM na úrovni „Outstanding“.

S celkovou rozlohou více než 15 000 metrů čtverečních kancelářských prostor a 6 000 metrů čtverečních maloobchodních ploch představuje The Flow Building v portfoliu developera Flow East, jehož specializací jsou rekonstrukce prémiových historických budov i moderní výstavba, významný milník. Díky své architektonické významnosti, udržitelným funkcím a vynikající dostupnosti v samém srdci Prahy je budova jednou z nejžádanějších komerčních nemovitostí ve městě.

O společnosti Flow East

Flow East a.s. je dlouhodobý soukromý investor vlastnící portfolio prvotřídních komerčních, maloobchodních a rezidenčních nemovitostí v Praze a v přilehlých oblastech o celkové rozloze přesahující 200 000 m2. Společnost působí v České republice od roku 1990, kdy byla založena současným majitelem Jamesem Woolfem, britským občanem s českými kořeny.

Nejnovějším vlajkovým projektem společnosti Flow East je kancelářská a maloobchodní budova The Flow Building oceněna BREEAM „Outstanding“ na pražském Václavském náměstí. The Flow Building poskytuje tři podlaží určená maloobchodu a sedm podlaží energeticky úsporných a udržitelných kancelářských prostor využívajících velké a flexibilní podlahové plochy o rozloze 2 500 metrů čtverečních se střešní terasou a působivým výhledem na Pražský hrad.

Zdroj/foto: Best Communications/Titulní foto – The Flow Building (foto Jiří Šebek)

Related Posts