27 května, 2024
Facility a technologie budov

Digitální stavebnictví je nyní realitou

Jednoduché použití, jasná komunikace a snadno dostupné informace mají vysoce pozitivní účinek na efektivitu, která je v komplexním systému staveb a realit velmi důležitá. Hlavní výhodou aplikace je v jednoduchosti a intuitivním designu, které svým uživatelům dovolují začít pracovat na svých projektech za méně než 10 minut bez jakéhokoli náročného školení.

Uživatelé PlanRadaru sami přispívají k vytváření digitálního plánu. Zhotovené plány se nahrají do PlanRadaru a tým projektantů vytvoří úkoly, plány a informace napříč listy, a to přímo v aplikaci. Další, konstrukční, fáze obsahuje koordinaci místa, plánování a práci a dohled na stavbě. Stejné informace mohou být pak dále použity pro správu nemovitosti.

Stavebnictví by v letošním roce mělo dle názoru stavebních firem klesnout o 3,0 %

Digitální stavebnictví

„Hlavním obchodním argumentem je jednoduché a rychlé používání: Uživatel může vytvořit nový projekt už za deset minut a hned s ním pracovat. Během běžné konstrukce, práci na stavbě a správě budovy je nutná komunikace. A díky tomu PlanRadar pomáhá s celým procesem stavby,“ řekl Ibrahim Imam, spoluzakladatel a jeden ze CEO PlanRadaru.

PlanRadar umožňuje náhled na aktuální a jednoznačné informace. Různá nahrávací a zaznamenávací zařízení byla nahrazena jedním, které řeší vše na jednom místě. PlanRadar nabízí digitalizované plány, texty, data, hlasové nahrávky, a k tomu ještě navíc předpřipravené návrhy. To způsobuje rychlejší zpracovávání, vyšší efektivitu a nízkou chybovost.

“PlanRadar je nezvykle úspěšný již od svého založení a poslední vlna financování z jara 2020 s 30 miliony EUR poukazuje na mimořádné úspěchy i v zahraničí. Tyto stabilní základy nám umožňují vkládat vysoké investice do naší nepřetržité expanze v rámci služeb a zlepšování užitků pro zákazníky,“ řekl Sander van de Rijdt, spoluzakladatel a jeden ze CEO PlanRadaru.

PlanRadar lze používat na webových stránkách (na všech prohlížečích) anebo přes aplikaci, která je dostupná pro chytré telefony a tablety (iOS, Android, Windows).

Zdroj/foto: AMI Communications

Related Posts