28 února, 2024
Investice a rozvoj

CPI Property Group koupila kancelářskou budovu Moniuszki 1A ve Varšavě

CPI Property Group, největší vlastník nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy, oznamuje koupi kancelářské budovy Moniuszki 1A ve Varšavě.

„I když jde spíše o menší akvizici, přesto názorně dokládá, s jakou důsledností CPI Property Group vyhledává vysoce kvalitní kancelářské nemovitosti. Ty ostatně již tvoří největší část našeho portfolia,“ řekl Tomáš Salajka, ředitel akvizic, obchodu a správy aktiv společnosti, a dodal: „Skupina už dokázala uskutečnit téměř všechny plánované akvizice na varšavském trhu. Získané nemovitosti budou spolehlivým zdrojem příjmů z nájemného.“

Osmnáctipatrová kancelářská budova Moniuszki 1A nabízí v centru polského hlavního města 10 000 m2 pronajímatelné plochy. Budova, která v roce 2015 prošla kompletní rekonstrukcí, se nachází nedaleko stanice Świętokrzyska a poskytuje tak snadný přístup nejen k mnoha linkám tramvají a autobusů, ale i k oběma linkám varšavského metra. Mezi významné nájemce kanceláří v budově Moniuszki 1A patří polské ministerstvo financí či Centrum vědy Kopernik. Skupina CPI Property Group nemovitost získala od společnosti Catalyst Capital.

Zdroj/foto: CPI Services, a.s.

Related Posts