27 listopadu, 2020
Investice a rozvoj

DBK, česká společnost specializující se na maloobchod, získala od renomovaného rakouského developera SES Spar European Centers většinový podíl ve známém nákupním centru EUROPARK – Štěrboholy v Praze 10

Česká retailová společnost DBK získala většinový podíl v zavedeném obchodním centru EUROPARK – Štěrboholy, strategicky umístěném v dynamické, hustě obydlené čtvrti ve východní části Prahy.

Česká retailová společnost DBK získala většinový podíl v zavedeném obchodním centru EUROPARK – Štěrboholy, strategicky umístěném v dynamické, hustě obydlené čtvrti ve východní části Prahy. EUROPARK se nachází v těsné blízkosti pražského městského okruhu, ze kterého je dobře viditelný a snadno dostupný. Zákazníky také dokáže oslovit vyváženým spektrem nájemců a více než 60 retailovými značkami.

Kromě obchodů hypermarketu Albert a hobbymarketu OBI mohou zákazníci v EUROPARKU navštívit například obchody Hervis, H & M, Notino, Takko Fashion, Neoluxor Books, C & A, CCC, Humanic nebo DM drogerii. V dlouhodobém horizontu navíc město plánuje další zlepšení veřejné dopravy v okolí, včetně rozšíření tramvajové linky jako reakci na rostoucí počet obyvatel v této oblasti.

“EUROPARK disponuje různými příležitostmi pro potenciální zvýšení příjmů ve střednědobém horizontu, a to od jednotkové rekonfigurace až po “správné rozměry” hypermarketu Albert. Kromě toho má centrum možnost budoucího rozvoje, který by odrážel potřeby stávajících i budoucích obyvatel okolních bytových čtvrtí i zákazníků ze vzdálenějších oblastí,” uvedla Hana Kollmannová, ředitelka v oddělení kapitálových trhů společnosti JLL a poradkyně na straně prodejce v této transakci.

Zdroj/foto: Jones Lang LaSalle IP, Inc./Titulní foto – EUROPARK Štěrboholy

Podobné příspěvky