28 února, 2024
Investice a rozvoj

Hypotéky na celý život

Některé banky v České republice začaly nabízet takzvané hypotéky na celý život – s dobou splácení čtyřiceti let místo dosavadního obvyklého maxima třiceti let. Je to další důkaz toho, že situace na nemovitostním trhu v České republice je velice napjatá.

Ceny rostou a pro řadu lidí je vlastnické bydlení nedostupnéBanky se proto snaží, byť na hraně doporučení České národní banky, oslovit zákazníky tím, že jim zatraktivňují možnosti splácení právě rozložením na čtyřicet let místo dosavadních třiceti let. Ukazuje se ovšem, že jediné řešení, které spolehlivě vytvoří tlak na pokles cen nemovitostí a tím zdostupní bydlení vlastnické lidem je urychlit výstavbu a usnadnit příslušné legislativní procesy.

O CZECH FUND

CZECH FUND Czech Real Estate Investment Fund – Investorům nabízí speciální nemovitostní fond, který se zaměřuje na komerční realitní projekty. Investovat do fondu je možné již od nižších částek a je tak otevřen všem, kteří věří investicím do nemovitostí. Tato investice klientům přináší dlouhodobě stabilní zhodnocení.

Zdroj/foto: CZECH FUND (EFEKTA investiční zprostředkovatel s.r.o.)/Titulní ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts