23 dubna, 2024
Investice a rozvoj

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí kanceláře k pronájmu v bubenečské vile Julia Krause

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kanceláří v architektonicky unikátním objektu – vile Julia Krause, situované v diplomatické části Bubenče v ulici Na Zátorce.

Reprezentativní vila Julia Krause byla postavena na počátku 20. století podle návrhu secesního a kubistického architekta Emila Králíčka. Vyznačuje se dekorativní zdobností, která se propisuje v exteriéru i v interiéru. Nárožní uliční průčelí zdobí dvojice polygonálních rizalitů, fasáda vyniká díky barevným sgrafitům s florálním dekorem od sochaře Antonína Waiganta a celý objekt korunuje mansardová střecha. Ve vnitřních prostorách zaujme impozantní schodišťová hala obložená dřevěným kazetovým táflováním, která je navíc prosvětlená okny s geometrickými ornamenty, či strop s elegantním deštěním.

Central Group: Skoro 1.200 nových bytů pro Prahu. Čísla za srpen překvapila

Na třech podlažích se rozprostírá celkem 902 m2 klimatizovaných kancelářských prostor, jejichž součástí jsou také dvě zasedací místnosti, tři kuchyňky, dostatek WC, skladové prostory a recepce. Jednotlivé kanceláře nabízejí díky velkoformátovým oknům a arkýřům dostatek denního světla i příjemné výhledy do soukromé zahrady, která celému objektu dodává jedinečný genius loci díky vzrostlým stromům, bazénku a skrytým zákoutím. K dispozici je rovněž devět parkovacích míst.

Vzhledem k prestižní lokalitě a jedinečné podobě nabízí vila Julia Krause skvělé zázemí například pro kreativní agenturu, ambasádu, architektonické studio či jakoukoliv společnost, která ocení vlastní objekt se zahradou a reprezentativní a inspirativní prostředí,” říká Sylva Turinská z týmu pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts