27 února, 2024
Průmysl a logistika

CTP připravuje výstavbu nové haly pro Varroc Lighting Systems v Novém Jičíně

Společnost CTP Invest, spol. s.r.o. připravuje ve svém CTParku v Novém Jičíně výstavbu nové haly pro společnost Varroc Lighting Systems s.r.o.. Zastavěná plocha nové haly bude 7 402 m2, z toho hala s lisy 2 974 m2, výrobní hala 3 432 m2 a administrativně provozní vestavba 996 m2.

Společnost Varroc Lighting Systems je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl nabízející na míru vytvořená designová řešení a inovativní produktový vývoj systémů vnějšího osvětlení vozidel. Společnost sídlí v Plymouth ve státě Michigan v USA. Společnost vyrábí inovativní osvětlení vyvinuté našimi nejlepšími experty v této oblasti. Posláním společnosti je dodávat inovativní vnější osvětlení. Mezi některé naše klíčové technologie patří: matrixová technologie, automatická dálková světla (ADB), LED, organické LED (OLED) a elektronické řídicí moduly. 

Osvětlovací systémy vyrábí v Číně, České republice, Indii a Mexiku v moderních závodech na světové úrovni. Technologická centra a obchodní kanceláře poskytují jejím zákazníkům bezkonkurenční služby. Tato globální centra obsluhují jejich širokou zákaznickou základnu v Severní Americe, Evropě a Asii. Lokality společnosti Varroc Lighting Systems jsou strategicky umístěny v dosahu zákazníků – výrobců automobilů a dodavatelů.

V nově projektovaném provozu bude probíhat výroba plastových profilů na vstřikolisech a lehká ruční montáž zadních světlometů pro osobní automobily Škoda, Audi, VW a Mercedes.

Zdroj/foto: EIA, redakce RETREND.cz, Varroc Lighting Systems, s.r.o./EIA

Related Posts