25 června, 2024
Průmysl a logistika

FORD MOTOR COMPANY otevírá nové školící centrum v Praze

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. otevírá nové školicí centrum ve zcela nových prostorech v logistickém centru Letňany Business Park. První školení zde proběhne již 29. ledna 2018. Pronájem prostor zprostředkovala realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Ford Motor Company, s.r.o. přesouvá své školicí centrum po 22 letech z Mělníka do Prahy. Při výběru nových prostor bylo pro ni důležité hledisko dostupnosti a infrastruktury v rámci hlavního města.

HB Reavis prodal svůj poslední logistický projekt v České republice

„Našim cílem bylo vyhovět všem požadavkům klienta, které zahrnovaly lokalitu v centru Prahy s dostupnou infrastrukturou a možnost výstavby prostor přímo na míru. Hledali jsme v rámci celé Prahy. Všem těmto požadavkům nejlépe vyhovělo logistické centrum Letňany Business Park,” dodává Vít Zdráhal, konzultant ze společnosti Cushman & Wakefield, který se na transakci podílel.

Letňany Business Park (LBP), který se řadí mezi tzv. small business unit, je vyhledávanou logistickou lokalitou, která splňuje nejmodernější požadavky klientů. Park je zakomponován do konceptu města a je využíván několika významnými klienty. I z tohoto důvodu se LBP rychle rozvíjí. V následujících 2 letech očekává rozšíření o další etapy s možnosti dalšího pronájmu prostor.

O společnosti Ford Motor Company

Ford Motor Company, celosvětově známý výrobce automobilů, využívá národní školicí centra pro poskytování technického i netechnického školení, při kterém seznamuje servisní a prodejní personál autorizovaných prodejců s novými modely, technologickými novinkami, se sofistikovanou diagnostickou a moderními opravárenskými postupy.

„Právě z důvodu dobré dostupnosti a požadavku na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb bylo pro nás důležité přemístit toto školicí centrum do moderně koncipovaných a vybavených prostor ideálně v širším centru hlavního města,” dodává Václav Bejček, manažer technických služeb ve společnosti Ford Motor Company, s.r.o. .

O společnosti Cushman & Wakefield

Společnost Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) je předním světovým poskytovatelem realitních služeb, které ve výjimečné kvalitě dodává nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Společnost je jednou z největších firem v sektoru komerčních nemovitostí: zaměstnává na 53 000 lidí ve 400 pobočkách v 60 zemích světa. V roce 2019 dosáhly příjmy společnosti 8,8 miliardy dolarů, a to díky aktivitám v oblasti správy budov, nemovitostí a projektů, pronájmu, investičních trhů, oceňování nemovitostí a dalších služeb.

Zdroj/foto: Cushman & Wakefield, s.r.o.

Related Posts