22 července, 2024
Průmysl a logistika

Prologis: Propojujeme naše zákazníky s vhodnými prostory

Výstavba spekulativní budovy v Prologis Park Prague-Úžice o rozloze 21 000 metrů čtverečních. 

Nabízet vhodná řešení zákazníkům můžeme od chvíle, kdy jim porozumíme. Budování dlouhodobých partnerství nám ukázalo, jakou hodnotu pro ně vhodný prostor a lokalita má. Ať už se jedná o prosperitu jejich podnikání, vyhovění rostoucím požadavkům e-commerce či o výstavbu vysoce kvalitních a flexibilních prostor na těch nejatraktivnějších trzích – pro zákazníky je vždy klíčové správné propojení.

Výstavba nové spekulativní budovy o rozloze 21 000 metrů čtverečních v plně obsazeném Prologis Park Prague-Úžice v České republice je skvělou ukázkou toho, jak propojujeme naše zákazníky s vhodným trhem. Nová budova nabídne vysoce kvalitní prostory v jedné z nejžádanějších lokalit v regionu. Díky výborné dostupnosti bude dokonalým distribučním centrem pro domácí i mezinárodní hráče na logistickém trhu. Výhodou parku je snadný přístup k dálnici D8 – největší dopravní tepně mezi Prahou, hranicemi s Německem a mezinárodním přístavem v Hamburku – a zároveň rychlé a efektivní spojení s pražským letištěm Vodochody.

Budova 4, jejíž dokončení je očekáváno ve druhém čtvrtletí roku 2020, bude disponovat flexibilním řešením prostorů pro všechny typy podnikání, ať už jde o logistiku, skladování nebo výrobu. Minimální velikost pronajímané jednotky je stanovena na 4 500 metrů čtverečních. V budoucnu bude možné budovu rozšířit o dalších 42 000 metrů čtverečních. Zákazníci si tak mohou být jisti, že v případě jejich potřeby jsme schopni flexibilně zareagovat.

Budova projde procesem akreditace BREEAM s cílovou úrovní „Very Good“ a nabídne řešení, která jsou standardem všech našich budov, například chytré měřicí systémy pro efektivní správu energií, LED osvětlení a další řešení s cílem ochrany životního prostředí.

Nejen díky lokalitě, ale také díky technickým parametrům se budova stane ideálním sídlem pro společnosti podnikající v oblasti e-commerce, jež má stále výraznější vliv na koncepci logistických nemovitostí. Světlá výška budovy dosáhne 12 metrů, čímž Prologis vytváří podmínky pro zákazníky skladující velké množství zboží, a právě pro e-commerce, s neustále stoupajícími požadavky na výšku skladů.

„Logistika je především o propojování a v Prologis jsme odhodláni pomáhat našim zákazníkům, aby jejich spojení byla co nejplynulejší a nejefektivnější tím, že jim poskytneme ideální prostory a dodáme vysoce kvalitní nemovitosti,“ říká Martin Baláž, viceprezident a country manager Prologis pro Českou republiku a Slovensko.

Ať už zákazníci hledají vhodné prostory v těch nejlepších lokalitách tak, aby zůstali o krok před budoucností, udržitelná řešení, nebo žádají flexibilní skladové prostory, aby dokázali pokrýt stoupající poptávku, kryjeme jim záda. Protože propojení jsou… Made in Prologis.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto – Prologis, Inc.

Related Posts