22 července, 2024
Průmysl a logistika

Průmyslové oddělení Colliers International spustilo vyhledávač skladů Warehousesmap.cz

Oddělení průmyslových nemovitostí společnosti Colliers International v České republice rozšířilo svoje služby o vylepšený interaktivní vyhledávač skladových prostor k pronájmu Warehousesmap.cz. Jeho spuštěním navazují Colliers na příznivý vývoj na trhu průmyslových prostor, kde bylo na konci prvního čtvrtletí 2019 dostupných 380 300 metrů čtverečních skladových ploch a ve výstavbě zhruba 521 700 metrů čtverečních. Zároveň se jedná o další z iniciativ společnosti s cílem zdokonalit poskytovaný zákaznický servis.

„Vyhledávač nabízí klientům možnost snadno získat přehled o dostupných průmyslových a logistických nemovitostech v celé České republice. Spolu s ostatním obsahem, který je na stránce k dispozici, představuje web Warehousesmap.cz zdroj komplexních informací o průmyslové výstavbě. Data jsou na stránce aktualizovaná na každodenní bázi a zahrnuty jsou prostory domácích i mezinárodních pronajímatelů,“ popisuje Harry Bannatyne, regionálního ředitel a partner Colliers International v České republice a vedoucí oddělení průmyslových nemovitostí.

Vedle funkce prokliku mezi mapou a seznamem skladů k pronájmu nabízí stránka Warehousesmap.cz také aktuální tržní novinky a informace o nových či plánovaných výstavbách, stejně tak jako o uvolněných jednotkách. Kvartálně jsou aktualizována obecná statistická data o trhu. Nechybí ani možnost dohledávat skladové prostory podle konkrétního developera či lokality, detailní popisy všech hal, jejich technické specifikace nebo možnost plánování tras i okruhů pro snadnou kalkulaci nákladů na dopravu. 

„Vyhledávač Warehousesmap.cz je pokročilým, zdokonaleným nástrojem přátelským k uživatelům, snadno se ovládá a pomůže klientům získat rozmanité informace ihned a na jednom místě. Spolu s naším novým týmem zastřešujícím agendu průmyslových nemovitostí hodláme se stávajícími i budoucími klienty úzce spolupracovat a pomáhat jim nacházet řešení vhodná pro jejich podnikání,” doplnil Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Colliers International v České republice.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto www.cityparkhostivar.cz

Related Posts