27 února, 2024
Průmysl a logistika

Slavnostní otevření výrobního závodu společnosti DGPack v Prostějově

Začátek března patřil v průmyslovém areálu v Prostějově slavnostnímu otevření nového výrobního závodu firmy Danaflex, který je největším ruským výrobcem flexibilních obalů používaných zejména v potravinářském a drogeristickém průmyslu.

Slavnostní otevření výrobního závodu DGPack

Závod společnosti DGPack bude ročně vyrábět až 15 tisíc tun těchto obalů a zaměstná přes 200 pracovníků. Slavnostní akce otevření závodu proběhla za účasti ministra průmyslu Ruské federace pana Denise Manturova, prezidenta Tatarstánu pana Rustama Minnichanova a ministryně průmyslu České republiky paní Marty Novákové. Vlastního zahájení výroby se ujal prezident společnosti Danaflex, pan Ayrat Bashirov.

DGPack Prostějov – výroba

Společnost Heberger CZ byla generálním dodavatelem tohoto projektu. Rozsah prací zahrnoval také zpracování kompletní prováděcí dokumentace včetně TZB systémů, a to jak pro vlastní objekty, tak pro výrobní technologii. Výrobní závod je tvořen třípodlažní kancelářskou budovou, jednopatrovou výrobní halou, vysokoregálovým a vnějším krytým skladem, dále několika vnějšími technologickými celky, zpevněnými plochami a vnějším parkovištěm. V průběhu výstavby byly ve spolupráci s investorem optimalizovány jednotlivé stavební konstrukce a TZB systémy za účelem dosažení moderního technického řešení a optimalizace provozních nákladů.

Zdroj/foto: HEBERGER CZ s.r.o.

Related Posts