20 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

CPI Byty dokončila kompletní rekonstrukci domu v centru Ústí nad Labem

Zájem o bydlení v nájemních bytech je stále na vzestupu. Společnost CPI Byty, jeden z největších poskytovatelů nájemního bydlení v ČR,  na tuto skutečnost pružně reaguje a už na konci března umožní budoucím nájemníkům prohlídky nově rekonstruovaného bytového domu na adrese Klíšská.

Dům, který se nachází přímo v centru města, prošel během uplynulých měsíců kompletní rekonstrukcí. „V rámci rekonstrukce jsme přistoupili k zásadní změně dispozic. Našim cílem je poskytovat nájemníkům kvalitní bydlení a splňovat současné náročné standardy. Celkem je v domě vystavěno 8 bytových jednotek, z nichž k některým přísluší také balkon“, říká Tomáš Urbík, vedoucí ústecké pobočky. V objektu tak zájemci o bydlení mohou nově vybírat z jednotek s dispozicemi od 1+1 do 3+1.

Lukrativní bydlení za Prahou ve Forest Views v Dařboži začíná dle plánu s výstavbou

Všechny jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou se zabudovaným sporákem a sklokeramickou deskou, ústředním vytápěním či novými podlahami. „Při renovacích našeho portfolia se kromě bytů soustředíme také na podpovrchové a vnější úpravy. Proto jsme na Klíšské v rámci kompletní rekonstrukce přistoupili k opravě střechy a fasády či modernizaci společných prostor. Nutných změn doznaly také rozvody,“ doplňuje Urbík.

Bytový dům se nachází v docházkové vzdálenosti od plaveckého stadionu, sportovní haly SLUNETA, areálu UJEP (Univerzity Jana E. Purkyně), v blízkosti zastávek městské hromadné dopravy i několika restaurací a kaváren. Přímo v centru města tak najdete moderní a klidný domov s plnou občanskou vybaveností na dosah ruky.

O společnosti CPI BYTY

Společnost CPI BYTY, a.s. je součástí realitního holdingu CPI Property Group. Vznikla v roce 2010 sloučením několika firem vlastnících a spravujících byty po celé České republice. S více než 12 400 byty je dlouhodobě druhým největším pronajímatelem bytů v tuzemsku, kromě služeb spojených s pronájmem zajišťuje také kompletní technickou a administrativní správu portfolia.

Zdroj/foto: CPI Property Group

Related Posts