23 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

LEXXUS startuje prodej rodinných domů v rezidenčním projektu Nová Květnice

Realitní kancelář LEXXUS dnes zahájila prodej I. etapy rodinných domů v projektu Nová Květnice. Rezidenční projekt nabízí moderní domy o velikosti 4+kk až 5+kk se zahradou a vlastní garáží. Klidná obec Květnice s nadstandardní občanskou vybaveností se nachází kousek od východní hranice Prahy a je obklopená přírodou. Dopravní dostupnost do Prahy zajišťují pravidelné autobusové linky a vlak. Na metro Černý most je to pouhých 15 minut autem. V I. etapě bude postaveno 23 domů, jejich dokončení je naplánováno na léto 2022. Ceny domů začínají na 7 909 125 Kč, exkluzivním hypotečním partnerem projektu je společnost Hypomakléři.

Když se řekne Rezidenční projekt

Hlavní předností rezidenčních projektů je, že vznikají v žádané lokalitě a jsou její přirozenou součástí. Domy nestojí na zelné louce stranou od obce a její infrastruktury, ale jsou do ní zakomponované a naplno ji využívají. Škola, školka, pošta, restaurace, dětská hřiště, to vše patří k atmosféře, která utváří genia loci a zvyšuje kvalitu bydlení. Majitelé domů v rezidenčních projektech se stěhují takříkajíc „do hotového“. Starosti se stavbou, povoleními, přípojkami nebo příjezdovou komunikací jsou již dávno vyřešeny a bydlení se staví na klíč. Všechny tyto aspekty splňuje i rezidenční projekt Nová Květnice a díky promyšlenému konceptu jde ještě dál.

101 rodinných domů tvoří přirozený celek

Projekt v první fázi nabízí dvoupodlažní rodinné domy propojené kompletně vybudovanou sítí ulic a uliček. Každý dům má vlastní zahradu a dvě parkovací stání, z nichž jedno je garážové. Nová Květnice poskytuje svým obyvatelům dokonalou rodinnou atmosféru.

BIDLI: Nedostatek bytů trvá, ceny klesat nebudou

„Klidné ulice mezi domy, dětské hřiště plné známých tváří a pocit bezpeční ocení v Nové Květnici především rodiny s dětmi,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUS a dodává: „Ale přiznejme si, že v dnešní domě hledáme klid všichni. Navíc díky nechtěnému boomu home-office už do kanceláří nemusíme jezdit denně a můžeme si tak užívat bydlení v přírodě.“

Standardy zděných rodinných domů v Nové Květnici splňují vysoké nároky a domy spadají do energetických kategorií B či C. V základním vybavení nabízejí:
• podlahové vytápění
• okna s trojskly
• přípravu na exteriérové žaluzie
• přípravu na el. zabezpečení

Budoucí majitelé mohou využít také placeného nadstandardu a přebírat dům s nainstalovanými el. žaluziemi, solárními panely na střeše, pergolou na zahradě a elektrickou nabíječkou pro auto.

Představujeme typický rodinný dům s garáží a vlastní zahradou v Nové Květnici

Všechny rodinné domy v rezidenčním projektu Nová Květnice mají 2 podlaží a dispozice 4+kk či 5+kk. První podlaží tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na terasu a do vlastní zahrady. Ve druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva či tři pokoje, koupelna a případně šatna, nebo komora. Každé podlaží disponuje koupelnou – v prvním podlaží se sprchovým koutem a toaletou, ve druhém je v koupelně vana, případně i v kombinaci se sprchou. Součástí rodinných domů je garážové a venkovní parkovací stání. V dalších etapách projekt doplní bytové
domy, dětské hřiště a také komerční prostory.

Květnice nabízí klid a skvělou dostupnost do Prahy

V blízkém okolí obce Květnice se rozléhá chráněná krajinná oblast Škvorecká obora a Klánovická rezervace. Obě jsou protkané turistickými stezkami a nabízí krásné procházky i sportovní vyžití. V obci se nachází pošta, mateřská škola, penziony, střelnice, restaurace, dětské hřiště, rybníky a pozůstatky hradu Květnice. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými linkami v obci Květnice a železničními zastávkami, které jsou v sousedních Úvalech u Prahy a v Praze 9 – Klánovicích. Cesta vlakem na Masarykovo nádraží v Praze trvá 25 minut.

O společnosti LEXXUS

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je také značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí

Zdroj/foto: LEXXUS a.s./NOVÁ KVĚTNICE s.r.o.

Related Posts