25 června, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

O.M.C. Invest s.r.o. spustila výstavbu moderní obytné čtvrti v obci Smilovice v České republice

Slovenská developerská společnost O.M.C. Invest s. r. o. i přes nelehkou situaci spustila výstavbu moderní obytné čtvrti, která se bude skládat z 29 rodinných domů v obci Smilovice, část Újezdec v České republice.

Výstavba první fáze začala v rozkvětu šíření viru covid-19. Aktuálně se realizuje výstavba 17 domů, která bude ukončena v průběhu jednoho roku. Souběžně dle ekonomického vývoje a ostatních důležitých faktorů by měla začít druhá fáze, t.j. 12 domů. Inženýrské sítě a komunikace jsou již vybudované.

Roste zájem o nemovitosti okolo Prahy. Nejen o domy a byty, ale i o chaty a chalupy

Majitel společnosti O.M.C. Invest Mário Červenka: „Jde o výstavbu moderní obytné čtvrti ve velmi klidné zóně, která se bude skládat z 29 rodinných domů. Tahle čtvrť se nachází v obci Smilovice, část Újezdec u Luštěnic, zhruba 15 km od Mladé Boleslavi a 20 minut autem do Prahy. Investorem je česká společnost Attractive Global s.r.o. Nízkoenergetické bungalovy i dvoupatrové domy si bude možné zakoupit na klíč. Citlivě navržený interiér rodinných domů od designérky Alexandry Rybárové poskytuje bydlení na vesnici s nádechem luxusu. Vytápěny budou tepelným čerpadlem a jako doplněk jsou navrženy krbové pece.“ Více informací najdete na webu ZDE.

O.M.C. Invest, svět se nezastavil

Společnost se neustále snaží dodržovat všechna opatření související se zamezením šíření viru covid-19, čímž se její podmínky při výstavbě značně zkomplikovaly, hlavně v začátcích výstavby. „Je však nutné tento boj vyhrát. Svět se nezastavil, jen zpomalil,“ říká Mário Červenka.

Zdroj/foto: PROTEXT

Related Posts