14 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Prodej I.etapy bytů v Jinonickém dvoře zahájena

Dne 22.1.2018 byl spuštěn oficiální prodej 1. etapy výstavby Jinonického dvora. Podívejte se na naši limitovanou nabídku 9 bytů.

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. ​I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům.

Základní ideou celého projektu je citlivá rekonstrukce nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap. Díky jedinečnému architektonickému pojetí i ohleduplnému zasazení do krajiny obnoví historické jádro Jinonic v jeho původním charakteru a nabídne novým obyvatelům a uživatelům jedinečné byty, studia a kanceláře s příběhem a všudypřítomným dotekem historie. Ten pocítíte, ať už se budete procházet na obnovené Jinonické návsi, nebo na hrázi blízkého rybníka, které oživí stylová restaurace s pivovarem.

Hlavní benefity:

  • nadčasová architektura s dotekem historie
  • velkorysé a komfortní dispozice
  • dobrá dostupnost do centra i na letiště
  • stanice metra 5 minut pěšky
  • bezpečí a soukromí uzavřeného areálu
  • klidné bydlení v přírodě na dosah
  • prémiové bydlení ve vysokém standardu
  • prostorné terasy a zahrady

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vaší ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a našli jste v Jinonickém dvoře domov, který se stane vaší srdeční záležitostí.

Zdroj/foto: V Invest CZ a.s.

Related Posts